Apple AirPods Pro 2’nin Türkiye Fiyatı Açıklandı

Apple AirPods Pro 2’nin Türkiye fiyatı belli oldu. Apple, kulak içi kulaklıklarda en son teknolojileri barındıran yeni nesil AirPods Pro için ne yazık ki ulaşılabilir bir fiyat etiketi belirlemedi.

Apple, iPhone 14 ailesinin yanı sıra fiyatıyla iPhone 14‘ü aratmayan Apple Watch Pro, Apple Watch Series 8 ve Apple Watch SE’nin tanıtıldığı etkinliğin hemen ardından AirPods Pro 2’nin Türkiye fiyatını açıkladı. 

AirPods Pro 2 ne yazık ki Türkiye’de ped de erişilebilir bir fiyat etiketine sahip olmayacak. Zira Apple’ın aktif gürültü engelleme özelliğine sahip en yeni kulak içi kulaklığı, giriş seviye akıllı telefonlara bedel bir Türkiye fiyatına sahip.

AirPods Pro 2 Türkiye Fiyatı 

apple AirPods Pro 2 türkiye fiyatı

AirPods Pro 2, Türkiye’de 5.399 TL‘ye satışa sunuldu. Ayrıca ürünü Apple üzerinden satın aldığınızda aylık 1.799 TL taksitle 3 taksit olarak da satın alabiliyorsunuz. AirPods Pro 2’nin tek taksidinin birinci nesil AirPods Pro’nun tam fiyatına denk olduğunu söylemek fiyatın ne denli yüksek olduğunu anlatmaya yetecektir…

İşte yeni AirPods Pro 2’nin tanıtım videosu

iPhone 14 fiyatlarının Türkiye fiyatları dahil bu akşamki etkinliğe dair tüm gelişmeleri aşağıdaki bağlantılara tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Başa dön tuşu