Assassin’s Creed Valhalla, Steam’e Geliyor

Steam’den ayrılarak büyük dikkat çeken Assassin’s Creed Valhalla tekrar Steam’e geliyor. İşte mevzuyla ilgili ayrıntılar.

Ubisoft tarafından alınan karar ile Steam’de yayınlanan Assassin’s Creed Valhalla geri çekilmişti. Platformdan çıkış yapan Ubisoft bu kararından vazgeçti ve oyunun yine Steam’de yer alacağını duyurdu.

Assassin’s Creed Valhalla Steam’de

Assassin’s Creed Valhalla ile birlikte şirketin başka oyunları Anno 1800 ve Roller Champions da Steam’de yer alacak. Steam’de yayınlanacak olması nedneiyle Assassin’s Creed Valhalla fiyatı da merak edilmeye başlandı. 2019 yılından beri platformda yer almayan Ubisoft, bu atılımı ile Steam oyuncularının dikkatini çekebilir.

Steam komite oranlarının yüksek olması nedeniyle reaksiyon gösteren Ubisoft, kendi platformlarını kullanmayı tercih etmişti. Bahisle ilgili açıklamalarda yapan Ubisoft yetkililerinden Jessica Roache “Ubisoft Connect aracılığıyla büyük bir oyuncu ekosistemi sağlarken, oyunlarımızı nerede olurlarsa olsunlar farklı kitlelere nasıl ulaştıracağımızı daima olarak kıymetlendiriyoruz.” dedi.

Yüksek kur ve komite nedeniyle oyunların Türkiye fiyatının yüksek olması bekleniyor. Fakat şimdi fiyatlar aşikâr olmadı.

Assassin’s Creed Valhalla sistem ihtiyaçları:

Minimum:

İşletim Sistemi Windows 10
İşlemci AMD Ryzen 3 1200 ya da Intel Core i5-4460
Bellek 8 GB RAM
Depolama 160 GB
Ekran Kartı AMD R9 380 ya da NVIDIA GeForce GTX 960

Tavsiye Edilen:

İşletim Sistemi Windows 10
İşlemci AMD Ryzen 5 1600 ya da Intel Core i7-4790
Bellek 8 GB RAM
Depolama 160 GB
Ekran Kartı AMD R9 380 ya da NVIDIA GeForce GTX 960

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu