Asus Zenfone 6 parçalarına ayrıldı!

Asus’un yeni amiral gemisi Asus Zenfone 6 geçtiğimiz ay tanıtılmıştı. Eski tezli günlerine tekrar dönmek isteyen Asus’un yeni amiral gemisi üst seviye bir donanıma mesken sahipliği yaparken, en dikkat cazip noktası elbet kamerası.

6.4 inç büyüklüğündeki ekranı Full HD+ çözünürlük sunan ve Qualcomm Snapdragon 855 işlemciden güç alan akıllı telefon, cihazlara uyguladığı dayanıklılık testleri ile tanınan JerryRigEverything‘in ikinci defa konuğu oldu.

JerryRigEverything daha önce yayınladığı Asus Zenfone 6 dayanıklılık testinin akabinde, bu defa cihazı kesimlerine ayırarak kullanıcıların karşısına çıktı.

Asus Zenfone 6 modüllerine ayrıldı!

Asus Zenfone 6’nın art kapağı, piyasadaki birçok akıllı telefon ile emsal formda ısıtılarak açılıyor. Oldukça güçlü bir yapışkana sahip olan art kapağı, yan kısımlardan pena gibisi bir kesim ile yavaşça zorlayacak açmak gerekiyor.

Arka kapakta parmak izi okuyucu yer aldığı için kapağı kasadan ayırdıktan sonra dikkatli olmak ve parmak izi okuyucuyu yavaşça ayırmak gerekiyor. Daha sonrasında aygıtın donanımına ulaşmak için gözetici plastikleri sökmek kâfi.

Cihazın epeyce güç söküldüğünü görebileceğiniz bu videonun profesyonellere yönelik olduğunu hatırlatmak isteriz. Aygıtınızı tamir etmek için sökmenizi tavsiye etmiyor ve doğabilecek sorunlara karşı sorumluluk kabul etmiyoruz.

Başa dön tuşu