Çift arka kameralı Galaxy Tab S6 ortaya çıktı

Samsung uzun vakittir tablet pazarındaki sessizliğini koruyordu. Ama kısa bir mühlet evvel ortaya çıkan sızıntılar Samsung’un bu sessizliğini artık bozacağına dair kimi bilgileri ortaya çıkarıyor. Galaxy Tab S serisinin yeni üyesi olacak Galaxy Tab S6 hakkında artık de yeni imgeler internete düştü.

Galaxy Tab S6 özellikleri ile neler sunacak?

Galaxy Tab S6’nın ortaya çıkan imgelerine baktığımızda en dikkat alımlı ögelerden bir tanesi, ikili arka kamera suramı oluyor. Yani bu durumdan yola çıkarak Tab S6’nın kamera özelliklerinin de bir tabletin hayli üstünde olduğunu söyleyebiliriz.

Ekran tarafında ise rastgele bir devrimsel değişiklik yer almıyor. Galaxy Tab S5 modeli ile emsal çerçeve boyutlarıyla geleceği görülen Tab S6’nın ekran boyutu da Galaxy Tab S5 ile epeyce emsal olacak.

Tabletin başka teknik özellikleri hakkında da birçok bilgi ortaya çıkmıştı. Bu bilgiler, Tab S6’nın Snapdragon 855 işlemcisinden güç alacağını gösteriyor. Bunun yanı sıra tablet, minimum 6 GB RAM ve 128 GB ya da 256 GB dahili hafızaya mesken sahipliği edecek.

Galaxy Tab S6 çıkış tarihinin Galaxy Note 10 lansmanının birkaç gün öncesinde olacağı belirtiliyor. Galaxy Note 10’un 7 Ağustos tarihinde tanıtılacağını düşündüğümüzde Tab S6 modelinin de Ağustos’un birinci haftasında tanıtılacağını söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu