Deliver Us Mars Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

2023 yılı adeta oyun bombardımanı gibiydi. Pek çok büyük oyun bu yıl içerisinde çıktı ve pek çok oyun gözden kaçtı. Deliver Us Mars da gözden kaçmış olabilecek oyunlardan biri olabilir. Hikaye odaklı bir yapım olan Deliver Us Mars’ta bizleri gerilim dolu bir macera bekliyor.

Deliver Us Mars’ın hikaye odaklı bir oyun olduğunu belirttik. Hal böyle olduğundan pek çok oyuncu Deliver Us Mars Türkçe yama yükleyerek oyunu en iyi şekilde anlamak istiyorlar. Böylece oyundan maksimum keyif alabiliyorsunuz. Eğer siz de dil bariyerine takılmadan Deliver Us Mars Türkçe yama yüklemek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Deliver Us Mars Türkçe Yama Nasıl Yüklenir?

  • anonymousceviri.com’un Deliver Us Mars Türkçe yama sayfasına gidin.
  • Sağ taraftaki Yamayı İndir seçeneğine tıklayın.
  • Deliver Us Mars’ın Türkçe yaması ücretli bir şekilde sunuluyor. anonymousceviri.com’un rehberini okuyarak konu ile alakalı detaylı bilgi alabilir ve istemcilerini indirerek Deliver Us Mars’ı hızlı bir şekilde Türkçe yapabilirsiniz.
Çağının Ötesinde En İyi 10 Bilim Kurgu Oyunu
OYUN

Çağının Ötesinde En İyi 10 Bilim Kurgu Oyunu

Bilim kurgu türü pek çok kişinin ilgisini çeken, ufuk açıcı bir janr. Biz de bu türü sevenler ve oyunlara ilgisi olan kişiler için bilim kurgu oyunlarını bir liste haline getirdik.

Deliver Us Mars Hakkında

KeokeN Interactive tarafından geliştirilen ve Frontier Foundry tarafından yayınlanan Deliver Us Mars 2023 yılında oyuncuların beğenisine sunuldu. Zengin bir hikayeye sahip olan Deliver Us Mars bizleri adından da anlaşılacağı üzere Mars’a götürüyor.

Outward tarafından çalınan ARK koloni gemilerini kurtarmak üzere görevlendiriliyoruz ve oyun artık bizim için başlamış oluyor. Mars atmosferini iliklerinize kadar hissedeceğiniz bu oyunda Kathy Johanson isimli bir kadını yönlendiriyoruz.

Deliver Us The Moon’un devamı niteliğinde olan bu oyun sürükleyici bir astronotluk deneyimini bizlere sunuyor. Grafik ve doku kaplaması olarak bir hayli iddialı olan bu oyunu uzaya, bilim kurguya ve özellikle de Mars’a ilgi duyanlara tavsiye ediyoruz.

En İyi Bilim Kurgu Filmleri
İNTERNET

En İyi Bilim Kurgu Filmleri

Sıklıkla uzay üzerine çekilen bilim kurgu filmleri, izleyicileri paraler evrenlere sürüklerken bazen keşke yaşansa bazen de iyi ki gerçek değil dedirtmektedir.

Deliver Us Mars Türkçe yama ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Umuyoruz ki sizler için faydalı olmuştur. Siz oyunu nasıl buldunuz? Deliver Us Mars Türkçe yama sizce nasıl olmuş? Aşağıda bulunan yorumlar kısmında düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Bunun gibi içeriklere, güncel oyun ve teknoloji haberlerine anında ulaşmak için Tamindir’i takipte kalmayı unutmayın.

Başa dön tuşu