Exynos işlemcili Motorola One Vision tanıtıldı!

Motorola sızıntılar ile uzun müddettir gündemden düşmeyen yeni akıllı telefonu One Vision’u tanıttı. Android One programına dahil olan Motorola One Vision modelinin en dikkat cazibeli noktası Exynos işlemcili bir aygıt olması.

Şimdi Motorola’nın, Samsung tarafından geliştirilen bir işlemciyi kullandığı birinci telefon olan ve 21:9 formatında sinematik ekrana mesken sahipliği yapan telefonunun ayrıntılarına: Motorola One Vision özellikleri ve fiyatına yakından göz atalım.

Motorola One Vision özellikleri ve fiyatı!

One Vision’un 6.3 inçlik ekranı Full HD+ çözünürlük sunarken, CinemaVision teknolojisine sahip. Birinci olarak Sony’nin ortaya çıkardığı bu trend ekranın sinemalar için güzel bir en / uzunluk oranı olan 21:9 formatında olduğunu gözler önüne seriyor.

Galaxy S10 ile benzeri halde delikli yapıdaki ekran 25 MP çözünürlüğündeki ön kameraya konut sahipliği yapıyor. Samsung’un 2.2 GHz suratındaki sekiz çekirdekli Exynos 9609 işlemcisinden güç alan telefon, 4 GB RAM’e mesken sahipliği yapıyor.

Arka tarafta ise 48 Megapiksel çözünürlüğündeki f/1.7 diyaframa sahip ana kameraya, 5 Megapksel çözünürlüğünde f/2.2 diyaframa sahip derinlik sensörü eşlik ediyor. Tabi, 48 MP çözünürlüğünde fotoğraflar çekemiyorsunuz.

Motorola her dört pikseli tek bir piksel haline getirdiği QuadPixel teknolojisi kapsamında 12 MP çözünürlüğünde fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Bu teknoloji sayesinde telefonun dört kat daha fazla ışık hassasiyeti olduğu tez ediliyor.

128 GB depolama alanı sunan telefonun, 3500 mAh’lık bataryası 15W süratli şarj dayanağına sahip. Android Pie işletim sistemi ile kutudan çıkan telefon iki yıl ana sistem güncellemesi, üç yıl güvenlik güncellemesi alma garantisine sahip.

300 Euro fiyat etiketine sahip olan telefon, birinci olarak Brezilya’da satışa sunuldu.

Başa dön tuşu