Galaxy A70 için parmak izi güncellemesi sunuldu

Galaxy A serisi ile farklı donanım özellikli aygıtlarıyla epeyce geniş bir kitleye hitap ederek kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı. Samsung Galaxy A70 parmak izi problemini çözen güncelleme yayınlandı.

Galaxy A70 parmak izi meselesini çözen güncelleme yayınlandı!

Galaxy A serisi ile Samsung hayli geniş bir kitleye ulaşmayı başardı. Hem donanım hem de yazılım özellikleri uygun verimli aygıtlar sunan şirket A serisindeki sıkıntıları çözmeye devam ediyor.

A serisindeki dikkat çeken özelliklerden biri de ekran üzerinden parmak izi okuyucusu olmuştu. Ama birçok kullanıcıda verimli çalışmayan ekran üzerinden parmak izi okuyucu büyük reaksiyonlara de yol açtı. Bu yüzden Samsung, Galaxy A70 için yeni güncelleme sundu.

Yaklaşık 470 MB boyutunda olan A705GMODM2AF4 sürüm numaralı güncelleme, Mayıs ayı güvenlik sıkıntılarını düzeltme eki ile birlikte geliyor. Aygıtın dokunmatik ekranındaki problemleri gidermeyi ve parmak izi tarayıcısının verimliliğini artırmayı hedefliyor.

Özellikle de aygıttaki parmak izi tarayıcısı sıkıntısına odaklanan güncelleme bölgesel olarak yayılmaya başladı. Global çapta yavaş yavaş yayıldığı için bulunduğunuz bölgeye gelmesi biraz vakit alabilir. Lakin birkaç gün içerisinde tüm aygıtlara yayılması bekleniyor.

Başa dön tuşu