Galaxy A70s kamera özelliği ile şaşırtacak

İki hafta evvel 64 megapiksel çözünürlüğe sahip ISOCELL Bright GW1 manzara sensörünü tanıtan Samsung Galaxy A70s kamera tarafında için sürpriz bir yenilikle gelmeye hazırlanıyor.

Samsung Galaxy A70s kamera ayrıntısı ile şaşırtacak

Akıllı telefonların rekabetini değerli ölçüde etkileyen ögelerden biri olan kamera çözünürlüğüne büyük değer veren Samsung, bu mevzudaki en büyük gelişimi Galaxy A70s modelinde uygulamak istiyor.

Tanıtılan sensörün Galaxy Note 10’a yetişmesinin mümkün olmadığı belirtilirken, yeni modelin Samsung’un birinci 64 megapiksel çözünürlüklü kameraya sahip olan telefonu olacağı tez ediliyor. Açıklanan rapora nazaran yeni Galaxy A modelinin bu yılın ikinci yarısında çıkacağını belirtiliyor lakin telefonun Galaxy Note 10’dan evvel mi yoksa sonra mı geleceği belirli değil. Rapor, Galaxy Note 10’un 64 megapiksel sensörünü alamayacağını sav ediyor.

Raporlara nazaran damla çentikli bir dizaynla  karşımıza çıkacak modelin, en az 6,7 inç ekrana ve Snapdragon 670 işlemciye sahip olacağı varsayım ediliyor. Modeldeki pilin ise en az 4.500 mAh hatta 5.000 mAh olması bekleniyor. Ayrıca, yeni Galaxy A serisindeki 25W üstün süratli şarj özelliğine sahip birinci aygıt olma özelliğine de sahip olacak.

Başa dön tuşu