Galaxy A90 Geekbench testleri sızdırıldı

Samsung yeni orta segment ailesi Galaxy A serisi ile süratli bir yükseliş yaşamayı başardı. Geçtiğimiz günlerde de merakla beklenen yeni Galaxy A80 satışa sunulmuştu bugün ise Galaxy A90 Geekbench testleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy A90 Geekbench testleri sızdırıldı!

Samsung’un Galaxy A80’i satışa sunmasıyla birlikte A serisinin yeni modelleri hakkında da kıymetli ayrıntılar sızdırılmaya başladı. Son birkaç aydır ismini epey fazla duyduğumuz Galaxy A90 Geekbench testleri ile birçok özelliği netleşti.

Yeni A90 4G ve 5G seçenekleriyle birlikte gelecek ve her ikisinin de Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisini kullanması bekleniyor. Ayrıyeten SM-A908N model numaralı aygıtın Geekbench testlerine de 6 GB RAM ve Android Pie ile gün yüzüne çıkacağını doğruladı.

Geekbench aygıtın diğer hiçbir ayrıntısını ortaya çıkarmasa da söylentiler 5G modelinin 6.7 inç Full HD Plus Infinity-U Süper AMOLED bir ekrana sahip olacağı istikametinde. 4G varyantı ise SM-A905 tıpkı ekran boyutlarına ve dizaynına sahip olacak lakin daha yüksek bir çözünürlüğe sahip olabilir.

Galaxy A90’ın gerisinde 48 Megapiksel, 12 Megapiksel ve 5 Megapiksel üçlü bir kamera heyetimi bulunacak. Kameraların diyafram aralıkları yahut lens ayrıntıları şimdi muhakkak değil. Lakin yakın vakitte aygıt hakkında ayrıntılı bilgilerin sızdırılması bekleniyor.

Başa dön tuşu