Galaxy Fold ön sipariş verenlere özür hediyesi!

İlk katlanabilir akıllı telefon modelini bir mühlet evvel duyuran Samsung, Galaxy Fold modelini tam piyasaya süreceği vakitte birtakım sıkıntılarla müsabakasından ötürü eserin satış tarihini ertelemek zorunda kalmıştı. Bu esnada yurtdışındaki birçok operatör şirketi de Galaxy Fold ön sipariş alımına başlamıştı.

Galaxy Fold ön sipariş verenlere 100 dolar özür hediyesi!

Bu operatörlerden biri olan AT&T, yapmış olduğu açıklamayla birlikte Galaxy Fold için aldığı ön siparişleri iptal ettiğini duyurdu. Bunun yanı sıra müşterilerinden özür dilemek ismine Galaxy Fold’u ön sipariş veren müşterilerine 100 dolarlık bir armağan çeki armağan etti.

AT&T yapmış olduğu açıklamalarda Samsung’un Galaxy Fold’u tekrar satışa sunma sürecinin uzayacağından bahsediyor. Bu durumdan ötürü kelam konusu operatör de ön siparişleri iptal etme kararı aldı.

2.000 dolarlık fiyat etiketiyle ön siparişe açılan Galaxy Fold’u sipariş veren müşterilere, gerekli e-postalar gönderilmeye başlandı. Gönderilen e-postalarda kullanıcıların siparişlerinin iptal edildiği, bu durumdan ötürü özür için 100 dolarlık ikram çeki verileceği belirtiliyor.

Galaxy Fold’un tekrardan ne vakit satışa çıkacağına dair şimdi bir açıklama bulunmuyor. Lakin anlaşılan, Galaxy Fold’u raflarda görmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

Başa dön tuşu