Galaxy M Serisi’nden milyonluk başarı!

Samsung, bu ayın başlarında Hindistan’da 5 milyon adet A Serisi akıllı telefon sattığını açıklamıştı. Bugün de farklı telefon modellerinde yüksek satış sayıları elde ettiğini açıklayan şirket; Galaxy M10, Galaxy M20 ve Galaxy M30 için satılan eser sayısından bahsetti. Bu sayıların, alt bölgelerdeki ülkelerdeki ve yalnızca çevrimiçi satış kanallarındaki sayılar olduğunu belirtti. Galaxy M Serisi satış sayıları epeyce yüksek!

Galaxy M Serisi satış sayıları artabilir

Samsung tarafından yapılan açıklamalarda da ilgi çektiği belirtilen Galaxy M Serisi’nin Hindistan’daki Samsung’un pazar hissesinin ikiye katlaması beklentiler ortasında alıyor. Samsung, bu muvaffakiyetini artırarak çevrimiçi satış kanallarında yüzde 25’lik bir pazar hissesine sahip olmak istiyor.

Galaxy M10, Galaxy M20 ve Galaxy M30 modelleri, Hindistan’da gençler tarafından sevilen akıllı telefonlar oldu. Bu durum sadece Hindistan’da değil, Türkiye’de de birebir formda. Türkiye’de uygun fiyatlarla satışa sunulan M serisi, fiyat/performans oranı en âlâ telefonlardan biri.

Ayrıca Samsung yakın vakitte Galaxy M serisine yeni bir telefon modeli daha ekleyecek. Galaxy M40 ismindeki bu model de serinin başka üyeleri üzere uygun fiyatı bir telefon modeli olacak. Bunun yanı sıra ekranında Galaxy S10 serisinde gördüğümüz delikli ekran yer alacak.

Başa dön tuşu