Galaxy Note 10 çıkış tarihi ile ilgili yeni iddia

Daha evvel Galaxy Note 10 çıkış tarihi ile ilgili ortaya çıkan iddiayı sizlerle paylaşmıştık. Bu sefer yeni bir tarih ortaya çıktı. Note 10’un adresi Samsung Unpacked aktifliği olacak.

Bizler katlanabilir telefon Galaxy Fold ile ilgili haber beklerken Samsung, Galaxy Note 10 için düzenleyeceği aktifliğin hazırlıklarına başladı. Şirketin yıllık Unpacked aktifliği bu yıl Brooklyn’de gerçekleşecek.

Galaxy Note 10 çıkış tarihi 7 Ağustos

Galaxy Note 10 çıkış tarihi için bu aktiflik işaret ediliyor. 7 Ağustos günü düzenlenecek etlinlikte Samsung 5G aygıtlarını ve Galaxy Fold modelini de tanıtabilir. Lakin, daha evvel 10 Ağustos’ta tanıtılacağı raporları ortaya çıkan telefonun tanıtım tarihi ise artık çıkan haberlerle üç gün önceye çekildi.

Lansmanın düzenleneceği Barclays Center geçen yıl da Galaxy Note 9 modelinin lansmanına konut sahipliği yağmıştı.

Samsung, bu yıl Galaxy Note serisi altında iki yeni telefon çıkarmaya hazırlanıyor; Note 10 ve Pro. Şimdiye kadar çıkmış bilgilere nazaran her iki telefonun da emsal dizaynlarda olacağı görülüyor. Lakin, Pro olan versiyonun artta ekstra bir kamerası daha bulunacak. Ayrıyeten Pro versiyon ekran olarak da daha büyük bir ölçüye sahip olacak.

Hem Note 10 hem de Pro versiyonu ekranın ortasında bir kamera deliği ile gelecek. Bu deliğin S10 ailesindeki Infiniti-O ekran dizaynına işaret ettiğini söyleyebiliriz. Telefonların kulaklık girişine sahip olmayacağı da şimdiye kadar çıkan bilgiler ortasında.

Galaxy Note 10 lansman tarihi için gün olarak şimdi bir mutlaklıktan kelam etmek mümkün değil. Şimdiye kadar bilinen tek şey telefonun ağustos ayı içinde kesin olarak tanıtılacak olması.

Başa dön tuşu