Galaxy Note 10 hızlı şarj ile yüzleri güldürecek!

Samsung’un Ağustos ayında tanıtımını gerçekleştireceği Galaxy Note 10 hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Birden fazla modelden oluşan Galaxy Note 10’un batarya kapasitesini daha evvel sizlerle paylaşmıştık.

Galaxy Note 7’de yaşadığı facia sonrasında batarya konusunda daha temkinli davranan Samsung, bilhassa süratli şarj konusunda Huawei üzere rakiplerinin gerisinde kaldı. Lakin, bu durumun Ağustos ayında değişmesi bekleniyor.

Galaxy Note 10 süratli şarj konusunda 45 W düzeyine çıkabilir!

Geçtiğimiz yıl kullanıcılar ile buluşturulan ve 4000 mAh kapasiteli bataryaya konut sahipliği yapan Galaxy Note 9, 15 W süratli şarj takviyesine sahip. Sızdırılan birinci raporlarda Note 10’un 25W süratli şarj desteği sunacağı belirtilmişti.

Akıllı telefonlar konusundaki sızıntıları ile tanınan Ice Universe, Leonardo da Vinci‘yi gösteren ve üzerinde 101101 yazan bir fotoğraf paylaştı. Bu sayılar yani 101101 ikili sayı sistemine çevrildiğinde 45 sayısı ortaya çıkıyor.

Samsung’un Note 10 modeline Da Vinci kod ismini verdiğini göz önünde bulunduran teknoloji basını, bu görselin 45 W süratli şarjın muştusu olduğunu düşünüyor. Yani, yeni amiral gemisi 45 W süratli şarj takviyesine sahip olabilir.

Başa dön tuşu