Galaxy Note 10 için kulaklık müjdesi geldi!

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 10’un 7 Ağustos tarihinde resmiyet kazanacağı artık herkes tarafından bilinir hale geldi. Tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ederken, bu defa kulaklık sürprizi geldi.

Akıllı telefon dünyasında sızıntıları ile tanınan Roland Quandt, Twitter hesabında yaptığı açıklamada, Galaxy Note 10 ile birlikte aktif gürültü engelleme yeteneğine sahip olan bir kablolu kulaklığın kullanıma sunulacağını belirtti.

Galaxy Note 10 kulaklık sürprizi ile geliyor!

Bu kulaklığın Galaxy Note 10’un kutusundan mı çıkacağı yoksa başka olarak mı satılacağı şu anda bilinmiyor. Lakin, Samsung’un yeni amiral gemisinde 3.5 mm kulaklık girişi yer almadığı için bu kulaklık USB-C portunu kullanacak.

Kulaklığın etkin gürültü engelleme özelliği dışında öbür ayrıntıları bilinmezliğini koruyor. Bugüne kadar ortaya çıkan bir başka aksesuar ise Galaxy Note 10 için 20W süratli şarj imkanı sunan EP-N5200 kablosuz şarj aygıtı olmuştu.

Samsung kablosuz şarj aygıtı konusunda daha önceki modeller ile emsal bir strateji uygulayacak. Kimi bölgelerde ön sipariş veren kullanıcılara kablosuz şarj aygıtı ikram edilirken, olağan koşullarda fiyat ödeyerek satın almak gerekecek.

Başa dön tuşu