Galaxy S10 yeni renk seçeneği ile göz kamaştırıyor!

Akıllı telefon üreticileri son yıllarda bilhassa amiral gemilerini kullanıcılar ile buluşturduktan birkaç ay sonra yeni renk seçenekleri sunmayı bir alışkanlık haline getirdi. Bu sayede telefona olan ilginin tekrar artması sağlanıyor.

Şu anda dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Samsung’da, Galaxy S8+ serisinden bu yana iPhone Red serisi ile emsal biçimde amiral gemileri için kırmızı renk seçeneğini sunuyor. Bu durum Galaxy S10 için de geçerli olacak.

Galaxy S10 kırmızı renk seçeneği ile göz kamaştırıyor!

Akıllı telefonlar ile ilgili sızıntılarıyla tanınan Roland Quandt‏, Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modellerinin yeni Kardinal Kırmızısı renk seçeneğini Twitter’da paylaştı. Bu renklerin ne vakit piyasada olacağı ise bilinmezliğini koruyor.

Samsung daha evvel tanıttığı Kırmızı renk seçeneğine sahip olan telefonları Avrupa’da satışa sunmadı. Bu nedenle Kırmızı Galaxy S10 modellerinin ülkemize resmi yollarla gelme ihtimalinin epeyce düşük olduğunu belirtmeliyiz.

Her iki akıllı telefon gücünü Samsung’un 8 nm fabrikasyon süreci ile üretilen sekiz çekirdekli  Exynos 9820 işlemcisinden alıyor. Galaxy S10 modelinde 6.1 inç büyüklüğünde Quad HD+ çözünürlük sunan ve 19:9 formatında olan bir ekran yer alıyor. Galaxy S10 Plus ise 6.4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip.

Başa dön tuşu