Google Fit uygulaması iPhone ve iPad’e geldi!

Spor ve sıhhat konusunda kullanıcılara yardımcı olan yüzlerce farklı uygulama bulunurken, ortalarından kimileri birinci sıralara yerleşebiliyor. Kullanıcılar sade ve fonksiyonel bir arayüz istiyorlar. Bunlardan birisi de, Google Fit uygulaması.

Kardiyo yapmayı sağlayan ve kullanıcıları hareket etmeye teşvik ederek puanlar veren uygulama daha evvel yalnızca Android‘de yer alıyordu. Nihayet artık hem Android hem iOS aygıtlarda kullanılabilir durumda.

Google Fit uygulaması artık iOS’da!

Google’ın sıhhat uygulaması Fit, Apple Health ile bütünleşik bir biçimde çalışabiliyor. Bu sayede böylece Apple Watch’ınız ile bağlantı halinde olan uygulama idman ve aktiviteler sonudunda puan kazanmanıza imkan tanıyor.

Uygulamanın ‘Journal’ ismi verilen vakit çizelgesi gün boyunca tüm aktiflikleri gözler önüne seriyor. Google Fit uygulaması ‘Journal’ ismi verilen ve gün boyunca yapılan tüm aktiflikleri gösteren bir vakit çizelgesini sunar ve Apple Watch’un rehberli teneffüs antrenmanlarını ne vakit yaptığınızı bile görebilirsiniz.

Nike Run Club, My Fitness Pal, Strava, Endomondo ve Calm üzere birçok fitness uygulamasıyla da bütünleşik çalışabilen Google Fit’i iOS cihazlarınıza yüklemek için buraya, Android aygıtlara yüklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu