Google’dan yeni sosyal medya uygulaması geliyor

Google’ın bünyesinde yer alan şirketlerden biri olan Area 120, mahallî aktiflikleri organize etmeyi amaçlayan bir toplumsal medya platformu üzerinde çalışıyor. Shoelace ismindeki bu uygulama, aktiflik oluşturup organize etmenizin yanı sıra birçok özelliği de beraberinde getiriyor. Pekala, Google Shoelace uygulaması ile neler sunacak?

Google Shoelace ile neler sunacak?

Etkinlik severleri bir ortaya getirmeyi amaçlayan uygulamada ilgi alanlarınıza nazaran sıralanan ya da bildiğiniz aktiflikleri kolay bir biçimde takip edebileceksiniz. Aslında bu uygulama için Facebook Etkinlikler rakibi diyebiliriz. Kullanıcıların arkadaşlarıyla ya da öteki beşerler ile birlikte aktiflik keyfi yaşamaları sağlanacak.

Ortaya çıkan uygulama imgelerinde dizaynın hayli sade olduğu görülüyor. Harita alanın epey büyük görüldüğü uygulamada, aktiflikleri haritalar üzerinden de kolay bir biçimde takip etmenize imkan sunulacak.

Etkinliklere olan ilgi  her geçen gün çoğalıyor. Ve beşerler, etkinliklere kolaylıkla ulaşabileceği bir uygulama arayışındalar. Google internet gücünü gerisine alarak bu uygulamayı epeyce düzgün yerlere getirebilir. Bu uygulama hakkında, ilerleyen günlerde, daha fazla bilginin ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Başa dön tuşu