Hayatınızı kolaylaştıracak mobil uygulama önerileri

Günlük yaşantıda hayatınıza çok değerli ölçüde yardımcı olabilecek mobil uygulamalar bulunmakta. Hayatınızı kolaylaştıracak taşınabilir uygulama teklifleri sizler için derlendi.

Hayatınızı kolaylaştıran taşınabilir uygulama önerileri! – 2019

Gizliliğe verdiğiniz ehemmiyetten günlük planlamalarınıza, telefon içi imaj kaydından kent içi ulaşım imkanlarına kadar pek çok istikamette taşınabilir uygulamadan günlük hayatta faydalanmanız mümkün. Sizler için bu uygulamalardan beş tanesini derledik.

Trafi

Yurt dışında sunduğu hizmetle birlikte ülkemizde İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa‘da hizmet sunan Trafi, aktifleştirildiği kentin toplu taşıma bilgilerini sizlere sunmakta. Otobüs, metro, metrobüs, banliyo, tramvay üzere kentte bulunan araçların saatlerini, güzergahlarını ve öteki pek çok bilgisini görebileceğiniz uygulama, büsbütün ücretsiz ve reklamsız bir formda kullanılabiliyor.

Büyük kentlerde ulaşımın karmaşıklığı göz önüne alındığında bilhassa bilmediğiniz yerlere giderken bu uygulamayı gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz bir biçimde indirmek istiyorsanız Android için buraya iOS için buraya tıklayınız.

Trello

Günlük hayatta işte yahut evde yapacağınız işleri bir nizama oturtmak istiyorsanız, Trello bu hususta sizlere yardımcı olabilir. Farklı projeler için akış düzenlemeyi, yapacağınız işleri pano haline getirmeyi ve şayet iş için kullanıyorsanız arkadaşlarınızla senkronize çalışmayı isterseniz bu uygulamaya göz atabilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz bir halde indirmek istiyorsanız Android için buraya iOS için buraya tıklayınız.

Spendee

Gün içinde yaptığınız harcamaları takip etmek, bunları kategorileştirmek ve detaylandırmak için kullanabileceğiniz Spendee, bunu kolay ve fonksiyonel arayüzü ile sizlere sunmakta. Nakit harcamalarınızı elden girerek günlük, haftalık ve aylık olarak inceleyebileceğiniz bilgilere ek olarak, fiyatlı sürümü tercih etmeniz durumunda banka hesaplarınızı da senkronize etme imkanına sahip oluyorsunuz.

Bütçe planlama hususlarında epeyce kolaylık sunan bu uygulama, ücretsiz bir formda kullanılabiliyor.

Uygulamayı ücretsiz bir halde indirmek istiyorsanız Android için buraya iOS için buraya tıklayınız.

Home Workout

Spor salonları yerine evde spor yapmayı istiyorsanız Home Workout sizlere yardımcı olacaktır. Bütün beden bölgeniz için kullanabileceğiniz uygulama, pek çok kategoride vücut geliştirmenize yardımcı oluyor. Sizlere müddet, çalışma sayısı, yakılan kalori üzere bilgileri sunan uygulama, akıllı saat ve bileklikleriniz ile senkronize çalışabiliyor.

Yapacağınız hareketleri animasyon şeklinde gösteren uygulama, dataları de oldukça başarılı bir biçimde aygıtınıza yansıtabiliyor. Uygulamayı fiyatsız bir biçimde kullanabiliyorsunuz, lakin reklamları kaldırmak isterseniz fiyatlı versiyon kullanmanız gerekmekte.

Uygulamayı ücretsiz bir halde indirmek istiyorsanız Android için buraya iOS için buraya tıklayınız.

Cameraless

Son vakitlerde pek çok internet sitesi ve uygulama akıllı telefonunuzun güvenliğini ve şahsî bilgilerinizin gizliliğini tehdit edebilmekte. Bu durumlara karşı geliştirilen Cameraless, taşınabilir uygulama üzerinden kameranızı etkisiz bir hale getiriyor. Siz tekrardan kapatana kadar taşınabilir kamerayı rastgele bir yerden kullanılmaz hale getiren bu uygulama, makûs niyetli yazılımlara karşı sizi korumuş oluyor.

Yalnızca Android için bulunan bu uygulama, temel kullanımlar için ücretsiz bir kullanım imkanı sunuyor. Bununla birlikte şayet bulunduğunuz konuma göre uygulamanın otomatik olarak aktifleştirilmesini isterseniz tek defalık pro sürümü satın almanız gerekmekte.

Uygulamayı ücretsiz bir halde indirmek istiyorsanız Android için buraya iOS için bulunmuyor.

Başa dön tuşu