Homefront: The Revolution sistem gereksinimleri

Homefront şahane bir oyunla geri dönerek hayranlarını sevindirmişti. İşte serinin en çok sevilen oyunlarından biri olan Homefront: The Revolution’ın muhtemel sistem ihtiyaçları;

Homefront: The Revolution 2029’da geçiyor ve bizi birinci oyundan 4 yıl sonrasına götürüyor. Philadelphia’da başlayan oyunda hala işgal altında olan Amerika’yı kurtarma çalışıyorduk. Bu nedenle bulunduğumuz bölgedeki direnişi güçlendirmek için sessizce düşman ordusuna karşı çıkıyor ve halkı isyana çağırıyoruz. Sonuç olarak oyunun isminden da anlaşılacağı üzere ülkede ihtilali gerçekleştiriyoruz. Crytek bizi yeni bir oyunla tanıştırdı, bu yüzden birinci oyunda karakterleri burada göremiyoruz Yani birinci oyunu oynamamış olsanız bile Homefront: The Revolution’dan ile çabucak başlayabilirsiniz. Yeni oyun keşfedilmeyi bekleyen dünyada bize çok fazla özgür verirken, birçok yeni özelliği de beraberinde getiriyor.

oyunda açık dünya biçimi harita da bulunacağınız diyebiliriz. Daha da kıymetlisi üretimci şirketi, oyuncuların daha fazla heyecanlanabilmesi için oynanış ve harita açısından pek çok değişikliklere gitmiş. Bu da oyunun gerçekçiliği artırıyor. Yani yalnızca öyküyü bitirmek için makul bir yola gitmek yerine haritada istediğiniz vazifeye gidip onu yapabiliyorsunuz. Ana vazifesi ve yan misyonları tamamladıkça oyunda ilerliyor. Ayrıyeten oyunun sistem ihtiyaçları epeyce yüksek lakin bu bilgi kusursuz grafiklerine kıyasla epeyce orta düzeyde. Örneğin masanın üzerinde bir bomba bulursanız cebinize koyun. Yahut yerdeki bir tuğlayı alıp gerisinden kişinin başına yerleştirin. Yahut güvenlik kamerasını yok etmek için direkt bu taşı atın. Oyundaki yapabileceğimiz şeyler biraz keyfi.

Oyunda akıllı telefonlarımız da bulunmaktadır. Bu telefon ile düşman askerlerini yahut düşman kameralarını tespit edebiliyoruz. Bulduğumuz düşmanlarda küçük harita görünüyor. Ayrıyeten harita üzerinde sarı ve kırmızı üzere farklı bölgeler bulunuyor ve bu renkler tehdit derecesini gösteriyor. Kırmızı bölgedeyseniz etrafta dikkat olmalısınız zira ölme olasılığınız daha yüksek.

Homefront: The Revolution sistem gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit) ya da üzeri.
  • İşlemci: Intel Core i5-4570T (2.9 GHz) ya da AMD FX-6100 (3.3 GHz)
  • Bellek: 6 GB
  • Gerekli boş disk alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan en az 35 GB olarak belirtiliyor.
  • Ekran kartı: GeForce GTX 560 TI (1024 MB) ya da Radeon R7 260X (2048 MB)

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8.1 (64-bit) ya da üzeri.
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K (3.3 GHz) ya da AMD FX-8320 (3.5 GHz)
  • Bellek: 8 GB
  • Gerekli boş disk alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan en az 35 GB olarak belirtiliyor.
  • Ekran kartı: GeForce GTX 760 (2048 MB) AMD Radeon HD 7870 (2048 MB)

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu