Honor 20 anavatanı Çin’de rekor kırdı!

Ekranda kamera deliğine sahip Huawei P30 alternatifi olarak isimlendirilen Honor 20, Çin’in tanınan e-ticaret sitesi JD.com’da 14 günde 1 milyon satış adetine ulaşarak kısa mühlet içinde en çok satan akıllı telefon modeli oldu. Birebir vakitte Honor 20, bulunduğu fiyat segmentinin de en çok satan akıllı telefonu olmayı başardı. İşte Honor 20 satış rakamları!

Çinli e-ticaret sitesi beş yıldır en çok Honor telefon satıyor

Huawei’nin gençlere yönelik markası Honor’un ulaştığı satış başarısı bununla da hudutlu değil. Çinli e-ticaret sitesi JD.com’da beş yıldır üst üste en yüksek satış performansı gösteren markaların başında Honor geliyor. Natürel, bu noktada Honor’un gerisinde Huawei üzere güçlü bir şirketin olmasının tesiri epeyce büyük.

Honor 20 modelleri çok yakında dünyada satışa sunulacak

Satışa çıktığı birinci andan itibaren satış rekorları kıran Honor N serisinin üyeleri Honor 20 Lite, Honor 20 ve Honor 20 Pro önümüzdeki haftalarda 20 ülkede satışa çıkarak memleketler arası lansmanını gerçekleştirecek. Honor’un yeni akıllı telefon modelleri Honor 20 serisinin de Türkiye’de de satışa çıkacağı varsayım ediliyor.

Başa dön tuşu