Honor 20 Pro oyun performansı konusunda nasıl?

HiSilicon Kirin 980 işlemcisi, GPU Turbo 3.0 bazlı Magic UI 2.1 kullanıcı arayüzü ve uygulama asistanı ile yüksek satış sayılarına ulaşmak isteyen Honor 20 Pro, taşınabilir oyunlar ile vakit geçirmeyi sevenlerin istediği yüksek sürate ve yüksek performansa sahip mi?

Honor 20 Pro oyun performansı ismine memnuniyet veriyor

Ülkemizde resmi olarak hizmet veren Honor markasının yeni modeli, oyun oynatma konusunda oldukça yetenekli bir telefon. Kendi taşınabilir aygıtı ile eğlenceli vakitler geçirmek isteyenlerin bu isteğini yerine getirme kapasitesine sahip olan Kirin 980, GPU Turbo 3.0 ile birlikte güç tüketimini yüzde 10’a kadar azaltıyor. Güç tüketiminin azaltılması, daima ve dengeli bir oyun tecrübesi manasına geliyor.

Yapılan testlerde denenen oyunların listesi yayımlandı. Açıklanan rapora nazaran; Fortnite, PUBG ve NBA 2K19 üzere en üst düzey üretimlerin bulunduğu denemeler, epey başarılı geçmiş. Bu bağlamda Honor 20 Pro, oyuna bağlı olarak 30 FPS ila 60 FPS arasında, sabit ve dengeli bir şekilde, bir oynanış sunmuş. Denemelerde oynanan oyunlar şu formda:

Fortnite

— Knives Out

— Battle Bay

— Crazy Taxi

Real Racing 3

— Into the Dead 2

NBA 2K19

— Dragon Nest M

— Duel Links

PES2019

— DRAGON BALL LEGENDS

FIFA Mobile

— Free Fire

Minecraft

— Helix Plants vs. Zombie Heroes

Subway Surfers

— Brawl Stars

— Speed Drifters

Ana vatanı Çin’in gururu olan model, Fortnite’da 60 FPS ile sevenlerini keyifli etmeyi başarıyor. Birçok oyunda en üst performans ile çalışan telefon, mükemmel bir oyun akışı ile birlikte Fortnite üretiminde az kostümlerden biri olan “Fortnite Wonder” kostümünü de kullanıcılarına armağan ediyor. Aşağıda, kimi oyunların GameBench skorları yer alıyor:

Honor 20 Pro PUBG Mobile ile de hayli uyumlu

PUBG Mobile ve Real Racing 3 üzere fazla güç isteyen projelerde bile uygun bir performans sunan Honor 20 Pro, yarış oyununda gösterdiği tam FPS performansı ile takdirleri topladı. Buna ek olarak, yeni uygulama asistanı ile birlikte, bir oyunun ivmesi (hızı) artırılabiliyor. Bu artırma, daha âlâ performans ve daha yumuşak bir oyun keyfi sunuyor.

Bu, birçok oyunda çalışır ve kendisini otomatik olarak etkinleştirmenizi sağlar. Son olarak, oynanış ve sürat konusunda üstün bir performans bekliyorsanız Honor 20 Pro, yapılan testlere göre, bu konuda çok başarılı.

Başa dön tuşu