Honor 9X’in tanıtım tarihi açıklandı!

Huawei‘nin alt markası Honor geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu Honor 8X ile kıymetli bir muvaffakiyet yakalamıştı. Bugün ise yeni çıkacak orta segment cihaz Honor 9X tanıtım tarihi açıklandı.

Honor 9X’in tanıtım tarihi açıklandı!

Huawei’nin alt markası Honor, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Honor 8X ile 10 milyon satış adetine ulaşarak şirket ismine değerli bir muvaffakiyete imza atmıştı. Bu değerli muvaffakiyetin akabinde yeni telefonu 9X’i tanıtmaya hazırlanan şirket tanıtım tarihini açıkladı.

Honor CEO’su George Zhao, Weibo’da yayınladığı gönderi ile telefonun 23 Temmuz’da Çin’de yapılacak lansman ile resmi olarak tanıtılacağını duyurdu.

Cihazın orta segment kullanıcılarına hitap etmesi bekleniyor ama orta segment için de etkileyici bir donanıma sahip. Şimdi donanım özellikleri net olarak bilinmese de sızıntılara nazaran aygıt 6.5 inç bir ekran ile gelecek ve Kirin 810 işlemciden güç alacak üzere duruyor.

Ayrıca Honor’un bir büyük model olarak Honor 9X Pro’yu da 9X ile birlikte tanıtması bekleniyor. Ama iki aygıtın da donanım özellikleri konusunda netleşmiş bilgiler bulunmuyor. Şimdiye kadar sızdırılan bilgilerin tamamı için aşağıdaki haberimizi inceleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu