HTC U19e çok yakında tanıtılıyor!

Bir müddettir sıkıntı vakitler geçiren HTC çok yakında yeni bir akıllı telefon duyurusu gerçekleştirecek. HTC U19e ismiyle gelmesi beklenen model bakalım hangi özelliklere sahip olacak?

HTC U19e ne vakit tanıtılacak?

Bir devrin tanınan markası HTC uzun bir müddettir beklentilerini karşılayamıyor. Her ne kadar Vive ile başarılı işlere imza atmış olsa da akıllı telefon pazarında maalesef istediğini bulamıyor.

Buna karşın pes etmeyen üretici, Tayvan Facebook sayfası üzerinden yeni modelin muştusunu verdi. 11 Haziran tarihini işaret eden yeni bir poster yayınlayan HTC’nin orta düzey bir modelle tüketicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

Söylentilere nazaran HTC U19e ismiyle gelecek olan modelde 6 inç büyüklüğünde Full HD+ ekran,  Snapdragon 710 işlemci ve 6 GB RAM bulunacak. 128 GB dahili depolamanın sunulacağı akıllı telefon Android 9.0 Pie işletim sistemine sahip olacak.

Doğruluğu kanıtlanmamış olan bu bilgilerin yanında U19e’nin renkli bir model olacağı tez ediliyor. Söylenenlere nazaran akıllı telefon mor ve yeşil renk seçenekleriyle satışa sunulacak. 3930 mAh kapasiteli bir bataryadan gücünü alması beklenen modelin fiyatı ise şu an için bilinmiyor.

Başa dön tuşu