Huawei P30 Pro parçalarına ayrıldı!

Huawei’nin yeni amiral gemisi P30 Pro‘yu tanıtmasının üzerinden yaklaşık bir ay geçti. Kutu açılış ve ayrıntılı inceleme görüntüsünü sizlerle paylaştığımız Huawei P30 Pro bilhassa kamerasının yakınlaştırma yetenekleriyle dikkat çekiyor.

6.47 inç büyüklüğündeki OLED ekranı 1080×2340 piksel çözünürlük sunan Huawei P30 Pro gücünü 7 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Kirin 980‘den alıyor. Bu işlemciye tercih edilen modele nazaran 6 GB yahut 8 GB RAM eşlik ediyor.

Cihazlara uyguladığı dayanıklılık testleri ile popülerleşen JerryRigEverything, geçtiğimiz günlerde yayınladığı Huawei P30 Pro dayanıklılık testinin akabinde, bu defa Huawei P30 Pro’yu kesimlerine ayırarak kullanıcıların karşısına çıktı.

Huawei P30 Pro kesimlerine ayrıldı!

P30 Pro’nun kapağı, piyasadaki birçok akıllı telefon ile misal formda ısıtılarak açılıyor. IP68 sertifikası için hayli güçlü bir yapışkana sahip olan art kapağı, yan kısımlardan pena gibisi bir kesim ile yavaşça zorlayacak açmak gerekiyor.

Arka tarafta parmak izi okuyucu olmadığı için kapak ile aygıt arasında rastgele bir kablo bulunmuyor. Bu nedenle kapağı çıkarken aygıta ziyan verme riski ortadan kalkarken, birinci olarak kablosuz şarj donanımı ortaya çıkıyor.

Cihazın anakart, batarya ve öbür modüllerine erişebilmek için kablosuz şarj donanımını üzerinde bulunduran gözetici plastiği çıkarmak gerekiyor.

Cihazın hayli sıkıntı söküldüğünü görebileceğiniz bu görüntünün profesyonellere yönelik olduğunu hatırlatmak isteriz. Aygıtınızı tamir etmek için sökmenizi tavsiye etmiyor ve doğabilecek sorunlara karşı sorumluluk kabul etmiyoruz.

Başa dön tuşu