Instagram video indirme yöntemleri

Instagram görüntü indirme yolları neler? Bu yazımızda sizlerle Instagram görüntü indirme usullerini paylaşıyoruz. Instagram görüntü indir seçeneği için ne yapmak gerekiyor?

Son yıllarda kıymeti giderek artan toplumsal medya platformlarından biri olan Instagram, gün içinde milyonlarca fotoğraf ve görüntünün paylaşıldığı büyük bir okyanus. Bu okyanusta hepimiz uzun saatler geçiriyor. Fakat, platformun tahminen de kullanıcıları en çok üzen tarafı rastgele bir görüntü indirme seçeneğinin olmaması. Doğal Instagram tarafından resmen sunulmayan bu özelliği birtakım usullerle kullanabilmek mümkün. Instagram görüntü indirme nasıl yapılır? Instagram görüntü indir seçeneği için ne yapmak gerekiyor?

Instagram görüntü indirme metotları neler?

Instagram görüntü indir seçeneği için birden çok alternatif bulunuyor. Hem iOS hem de Android tarafında farklı tahliller bulmak mümkün. Artık isterseniz su prosedürlere bir göz atalım.

Eğer Instagram görüntü indirme sürecini bilgisayarınıza yapmak istiyorsanız bunun için bir web tahlili bulunuyor. Birinci olarak kaydetmek istediğiniz görüntünün URL’ini almanız gerekiyor. İçeriğin ilişkisini koplayalamak için sağ üstteki üç noktaya tıklayabilirsiniz. Sonrasında downloadgram.com adresine giderek kopyaladığınız linki karşınıza çıkan kutucuğa yapıştırın. Sonrasında istediğiniz görüntüyü basitçe bilgisayarınıza indirmiş olacaksınız.

Çözümü web’de değil de Android işletim sistemine sahip bir telefonda arıyorsanız bunun için bir uygulama kullanmanız gerekiyor. Hem Instagram görüntü indirme hem de fotoğraf kaydetme için QuickSave isimli uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptığınızda öncelikle sizden Instagram anahtarını açmanız istenecek. Sonrasında Instagram’a geri dönüp tıpkı web versiyonundaki üzere bir yol izleyebilirsiniz. Görüntünün URL’ini alın ve süreç tamam.

:: https://play.google.com/store/apps/details?id=dstudio.tool.instasave&hl=tr

Bir iPhone kullanıcısıysanız tekrar birebir formda emsal bir uygulamadan faydalanabilirsiniz. Instant Save – Quickly Repost uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra tekrar istediğiniz görüntünün ilişkisini kopyalayın ve Instant Save uygulamasına geri dönün. Sizi linkini kopyaladığınız görüntü karşılayacak. Görüntüye dokunduğunuzda Save seçeneğini karşınızda göreceksiniz. Buraya dokunduğunuzda görüntü galerinize eklenecek.

:: https://itunes.apple.com/tr/app/instant-save-quickly-repost-photo-video-for-ig/id1003730047?l=tr&mt=8

Başa dön tuşu