iOS 12.3 yayınlandı! İşte sunulan yenilikler!

Geçtiğimiz Mart ayında düzenlediği aktiflikten çabucak sonra iOS 12.2 sürümünü kullanıcılar ile buluşturan Apple, tıpkı zamanda iOS 12.3 için testlere başlamıştı. Ortadan geçen yedi haftanın ardından beta süreci bitti ve iOS 12.3 yayınlandı.

Böylece iOS 12.3 sürümü evvelki sürümler ile benzeri şekilde altıncı betadan sonra kullanıcılar ile buluştu. Gelin, iOS 12.3 güncellemesinin detaylarına ve kullanıcılara sunulan onlarca farklı yeniliğe daima birlikte göz atalım.

iOS 12.3 yayınlandı! iOS 12.3 neler sunuyor?

iPhone ve iPad için TV uygulamasını baştan aşağı yenileyen Apple, Mart ayında duyurusunu gerçekleştirdiği özelliklerin büyük bir kısmını uygulamaya ekledi. TV uygulamasındaki en büyük yeniliklerden birisi de, Kanallar oldu. Bu sayede Game Of Thrones’un imalcisi HBO’nun yahut Showtime, Starz üzere yapımcıların içeriklerine direkt uygulama içerisinden abone olmak / erişmek mümkün.

Şu anda içerikleri listelenen kimi üretimciler: Acorn TV, CBS All Access, Starz, Showtime, HBO, Nickelodeon, Mubi, Tastemade, Cinemax, Sundance, EPIX, Smithsonian, The History Channel Vault ve Comedy Central

iOS 12.3’ün sunduğu bir öteki yenilik ise AirPlay 2 oldu. iPhone yahut iPad’de yer alan görüntü, fotoğraf ve müzik üzere içerikleri tek dokunuşla AirPlay 2 özellikli televizyonunuza aktarabilirsiniz. Birebir vakitte yeni animojilerin kullanıma sunulduğu güncellemenin temelinde Apple TV ve AirPlay 2 var.

Bunlara ek olarak onlarca farklı yeniliğin daha kullanıcılara sunulduğu iOS 12.3 sürümüne: iOS cihazlarınızda Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden yahut telefonu PC’ye bağlayarak iTunes uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

iOS 12.3 güncellemesini alan iPhone ve iPad modelleri

– iPhone XS
– iPhone XS Max
– iPhone XR
– iPhone X
– iPhone 8
– iPhone 8 Plus
– iPhone 7
– iPhone 7 Plus
– iPhone 6s
– iPhone 6s Plus
– iPhone 6
– iPhone 6 Plus
– iPhone SE
– iPhone 5s
– 12.9 inç iPad Pro – 2. nesil
– 12.9 inç iPad Pro – 1. nesil
– 10.5 inç iPad Pro
– 9.7 inç iPad Pro
– iPad Air 2
– iPad Air
– iPad 5th generation
– iPad küçük 4
– iPad küçük 3
– iPad küçük 2
– iPod touch – 6. nesil

Başa dön tuşu