Kullanıcıların yanında olan GM Ekstra Destek Paketleri

General Mobile, ürettiği uygun fiyat yüksek performanslı telefonları ile gündeme gelmeye devam ederken kullanıcıların satış sonrası hizmetleriyle de yanında duruyor. Akıllı telefon dalında birden fazla firmanın sunmadığı avantajlar ile karşımıza çıkan GM Ekstra Dayanak Paketleri hakkında bu görüntüde sizleri bilgilendiriyoruz.

GM Ekstra Dayanak Paketleri ile kullanıcılar birçok mevzuda avantajlı

GM Ekstra Takviye Paketleri, kullanıcıların akıllı telefonları ile yaşayacağı sıkıntılara çarçabuk tahlil sağlıyor. Kullanıcıların karşısına 3 farklı paket ile çıkan GM Ekstra Dayanak Paketleri her hususta tahlil sağlıyor. Telefonların satış sonrasında hem garantili tamiri hem de fiyatını müdafaası üzere birçok pakete bu görüntüde yakından bakıyoruz. Uygun seyirler

GM Ekstra Takviye Paketleri hangi servisler ile karşımıza çıkıyor?

GM Daima Yeni Paketi

Bu paket ile satın aldığınız telefonun bedelini her vakit koruyabiliyorsunuz. Kullanıcılar, telefonları ile bir arada aldıkları bu paket sayesinde yeni bir General Mobile telefon aldıklarında birinci aldıkları telefonun bedeli kadar indirim kazanıyorlar. 2000 liralık bir General Mobile telefonu ve bu paketi satın aldığınız da, yeni bir General Mobile telefonu 2000 liralık bir indirim ile satın alabiliyorsunuz. Kullanıcılar bu paketi, GM 9 Pro ile birlikte 390, GM 8 ile birlikte 220, GM 9 Go ile 180 liralık bir bedel ödeyerek alabilecekler.

GM Daima İnançta Paketi

Bu paket, telefonu ile sık sık sorun yaşayanlar için düşünülmüş. Telefonunun ekranında kırılma üzere yahut telefonunda muhakkak başlı hasarlar ile karşılaşan paket sahipleri telefonlarını yılda 2 kere fiyatsız olarak tamir ettirebiliyor. Bu paket ile birlikte, garanti dışında kalan meseleler da General Mobile tarafından büsbütün fiyatsız bir halde tahlile kavuşturuluyor. Kullanıcılar bu paketi GM 9 Pro ile birlikte 220, GM 8 ile beraber 150, GM 9 Go ile 120 liralık bir bedel ödeyerek alabilecekler.

GM Garanti Plus Paketi

Telefonlarını uzun müddet garantili bir halde kullanmak isteyenler için düşünülen paket, 2 yıllık garanti süresine fazladan 1 yıl daha ekliyor. Bu paket ile birlikte, satın alacağınız telefonun garantisi toplamda 3 yıla uzamış oluyor. Paketin en hoş özelliği ise, kullanıcılar bu paketi telefonlarının garantisinin bitmesine 1 gün kala dahil alabiliyor olması. Kullanıcılar bu paketi GM 9 Pro ile birlikte 120, GM 8 ile bir arada 80, GM 9 Go ile 60 liralık bir bedel ödeyerek alabilecekler.

GM Ekstra Dayanak Paketleri neden tercih edilmeli?

General Mobile bu paketleri kullanıcılarına sunarken birçok ayrıntısı düşünmüş. General Mobile’ın bu paketlerini, piyasadaki birden fazla muhafaza paketlerinden ayıran ayrıntı ise General Mobile’ın rastgele bir zorlaştırıcı koşul sunmadan kullanıcının hasarları yahut taleplerini süratli bir formda gerçekleştirebiliyor.

Başa dön tuşu