LG Infogram yarışması tekrar başladı

Online olarak oynanan bilgi müsabakalarına olan ilgi her geçen gün artıyor. Birçok farklı platformdan bu oyunları oynayabilen kullanıcılar, makul halde ödüllendiriliyor. Son vakitlerin yükselen trendlerinden biri olan online müsabaka furyasına LG de katıldı. LG Infogram yarışması için tekrar start verildi. Müsabakayı daha evvel 2017’de de görmüştük.

LG Infogram yarışı tekrar hayata geçirildi

Bu müsabaka ile birinci kere 2017 yılında tanışmıştık. Ortadan geçen iki yılın akabinde yarış, tekrar ‘merhaba’ dedi.

LG’nin bildikçe kazandıran müsabaka platformu olarak tanımladığı Infogram’da birçok farklı kategoride yarışmak mümkün. Buradaki adresten kayıt yaptıran yarışmacılar, bilimden sanata, spordan tarihe seçtikleri kategoriye nazaran karşılarına çıkan soruları cevapladıkça hem puan hem de coin kazanıyor. Burada kazanılan puanlarla öbür iştirakçilerle yarışılabiliyor, coin’lerle de sanal mağaza üzerinden alışveriş yapılabiliyor.

LG Infogram’da Çift Cevap ve Yarı Yarıya Cevap üzere joker hakları da bulunuyor. Böylelikle yarışmacılar emin olmadıkları sorularda sistemden yardım alabiliyor. Oyunda misyonları tamamlayan yarışmacılar bunları toplumsal medya hesaplarından paylaştığında ise ekstra coin kazanabiliyor.

Yarışmanın iştirakçileri sanal mağazadan ise buzdolabından televizyona akıllı telefondan klimaya kadar çok çeşitli teknolojik eserleri coin’lerle alabiliyor.

Başa dön tuşu