LG V40 ThinQ Android Pie güncellemesine kavuştu!

LG V40 ThinQ üst seviye özellikleri ve tasarımı ile dikkat çeken modellerden birisi. Ekim 2018 tarihinde tanıtılan LG V40 ThinQ Android Pie güncellemesine kavuştu!

LG V40 ThinQ Android Pie güncellemesi aldı!

V40 ThinQ modeline gelen ‘V40520A_03′ sürüm numaralı yeni yazılım güncellemesi, Mayıs ayı güvenlik güncellemesi ile birlikte geliyor. Yaklaşık 3,92 GB boyutundaki yeni güncelleme, V40 ThinQ kullanıcılarına Android Pie sürümünün kapılarını açmakta. Temel olarak Android Pie’nin tüm yeniliklerini içeren güncelleme, birebir vakitte LG’e özel birkaç yeniliği de kullanıcılara sunmakta.

Android Pie ile gelen Mayıs ayı güvenlik güncellemesi de, aygıtınızı daha güvenli bir hale getirecektir. Güncellemenin dağıtımı aşamalı bir formda yapıldığı için şimdi size ulaşmadıysa beklemenizde yarar var.

LG V40 ThinQ özellikleri

Snapdragon 845 işlemcisinden gücünü alan LG V40’ı 3.300mAh boyutundaki bir batarya besliyor. Kamera özellikleriyle kullanıcıların gönlünü feth eden LG, V40 ThinQ ile karşımıza üç arka, iki ön kamera ile çıkıyor.

6.4 inç boyutundaki OLED ekran paneli ile satışa sunulan amiral gemisinin ise, 1440 x 3120 piksel çözünürlük pahasına sahip olduğunu belirtelim. 19: 5 : 9 imaj oranına sahip olan modelin şu vakte kadar  piyasaya sunulan en büyük V modeli olduğunu belirtmekte yarar var.

Başa dön tuşu