Mate 30 Pro’nun ekran koruyucusu sızdırıldı

Huawei Mate serisinin yeni amiral gemisi Mate 30 Pro hakkında kıymetli ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Art kasa tasarımı neredeyse netleşen aygıtın bugün de ekran hakkındaki ayrıntılarını ortaya koyan Mate 30 Pro ekran koruyucusu sızdırıldı.

Huawei Mate 30 Pro ekran koruyucusu sızdırıldı!

Huawei‘nin kıymetli amiral gemisi serilerinden Mate serisi farklı tasarımlar ve gelişmiş donanım özellikleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yeni gelecek olan Mate 30 serisi hakkında sızıntılarla daha fazla bilgiye sahip olurken aygıtın hem donanım hem de tasarım özellikleri netleşmeye başladı.

İsabetli sızıntılarıyla tanınan Ice Universe Mate 30 Pro’nun olduğunu sav ettiği yeni bir ekran koruyucuyu sızdırdı. Ekran esirgeyici aygıtın ekran özelliklerine dair değerli bilgileri gözler önüne serdi.

Ekran gözetici aygıtın eğimli bir ekranla geleceğini ve çentiğin bulunmadığını ortaya çıkarttı. Bu durum da Mate 30 Pro‘da ekrana gömülü bir kamera sisteminin kullanılacağına dair merak uyandırdı. Ama natürel ki Note 10’da olduğu üzere ekran ortasında delikli bir kamera da barındırıyor olabilir.

Fakat bu noktada Huawei‘nin öteki aygıtlarında farklı adımlarla karşımıza çıktığını varsayarsak, şirketin ekran altı kamera teknolojisinden yararlanacak olması da epeyce beklenen. Donanım özellikleri şimdi netleşmemiş olsa da şimdiye kadar sızdırılan özellikleri aşağıdaki haberimizden okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu