Monster, yeni notebook teknik servisini açtı

Yeni Monster Notebook teknik servisi hizmete açıldı. Oyun bilgisayarı pazarında faaliyet gösteren şirket, bundan sonra yeni binasında hizmet verecek. Kadıköy’de açılan yeni merkezde birebir vakitte Ar-Ge çalışmalarının yapılacağı da açıklandı.

Monster Notebook teknik servisi açıldı

Monster Notebook teknik servisi açılışının akabinde bu serviste hangi hizmetlerin verileceği de açıklandı. Yeni kuşak teknik servis olarak tanımlanan servisin sıkıntıları, niteliğine nazaran, azamî 3 iş günü içinde çözeceği söyleniyor. Sorun çözmedeki asgarî müddet ise 1 saat.

Servise gelen bilgisayarlar birinci olarak ön değerlendirmeye alınıyor sonrasında ise ilgili kısma yönlendiriliyor.

Geniş yedek kesim stoğuna güvenen Monster bu sayede uzun sürebilecek süreçleri de kısa müddette tamamlayabilmeyi vaat ediyor.

Kullanıcılar satın aldıkları notebook modelleriyle ömür uzunluğu fiyatsız bakım hizmetinden yararlanabiliyor. 6 ayda bir servise giden kullanıcılar burada fiyatsız olarak toz paklığı ve termal macun değişimi yaptırabiliyor. Ayrıyeten isteyen kullanıcılar dizüstü bilgisayarını kargo ile de servise gönderebiliyor. Kargo fiyatı de Monster tarafından karşılanıyor.

Kargo yolunu kullanmak isteyen notebook sahipleri, bakım ya da tamirat süreci tamamlandıktan sonra yeni kargoyla teslim alabiliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Monster Notebook CEO’su İlhan Yılmaz, tüm eserlerde 2 yıl garanti olduğunu altını çizdi.

Başa dön tuşu