NVIDIA GeForce 528.24 sürücüsü çıktı! İşte yenilikler

Bilgisayar donanımlarının stabil ve performanslı bir halde çalışması için üreticilerin yayınlamış olduğu güncellemelerin kıymeti büyük. Bu bağlamda AMD ve NVIDIA gibi firmaların makul aralıklarla oyunları ve uygulamaları optimize ettiği yeni sürücüleri kullanıma sunuyor.

NVIDIA GeForce 528.24 Game Ready şoförü neler getiriyor?

Bu maksat doğrultusunda NVIDIA, GeForce 528.24 Game Ready şoför güncellemesini yayınlandı. Yeni güncelleme ile kimi oyunlara DLSS 3 takviyesi sağlanırken, ortaya çıkan kimi sıkıntılar da yapılan yeniliklerşe birlikte tahlile kavuşuyor.

GeForce Game Ready şoförlerinin son sürümü ile birlikte “Hitman 3“, “Marvel’s Midnight Suns” ve “Deliver us Mars” için DLSS 3 dayanağı sunuluyor. Bunun yanı sıra Dead Space ve Forspoken için oyun içi optimizasyonlar yapılmış durumda.

Bu sürümle düzeltilen meseleler ortasında ise Adobe Photoshop Pro, Photoshop ve Lightroom‘daki kararlılık geliştirmeleri; GeForce Experience kullanılırken GeForce 528.02 ile Photoshop 24.1 kararsızlığı; Adobe Premiere Pro’daki önizlemelerde büsbütün siyah görünen ProRes RAW belgeleri; Autodesk Alias’ta opak görünen saydam pencereler yer alıyor.

Optimizasyon yapılan oyunlar:

  • Dead Space
  • Forspoken
  • DLSS 3: Marvel’s Midnight Suns, Hitman 3, and Deliver Us Mars

Çözülen sıkıntılar:

  • 528.02 ile gelen Adobe Premiere Pro, Photoshop ve Lightroom kararsızlığı
  • GeForce Experience kullanılırken 528.02 ile gelen Adobe Photoshop 24.1 uygulamasındaki kararsızlık
  • Adobe Premiere Pro’daki önizlemelerde büsbütün siyah görünen ProRes RAW dosyaları
  • Autodesk Alias’ta saydam olması gereken opak pencereler
  • İşleme motoru arızası nedeniyle aralıklı olarak başarısız olan OctaneBench 2020

NVIDIA, yeni Game Ready güncellemesi ile belirli başlı meseleleri çözmüş görünüyor. Pekala siz yeni NVIDIA GeForce 528.24 Game Ready şoför güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu