OnePlus 11, bir günde satış rekorları kırdı!

OnePlus, dün bu yılın merakla beklenen ve sızıntılara uzun müddettir husus olan modeli OnePlus 11’i tanıttı. Teknik özellikler ve tasarım dışında fiyat etiketiyle de dikkat çeken akıllı telefon, şirketin satış rekorlarını kırdı. OnePlus’tan Li Jie, Weibo’dan akıllı telefonla ilgili açıklamalar yaptı.

OnePlus 11, şirketin en süratli satış rekorunu kırdı

OnePlus 11’in pazara çıkmasından ve ön siparişe açılmasından çabucak sonra Li Jie, Weibo’dan bir paylaşım yaptı. Bu paylaşıma nazaran OnePlus 11, şirketin en süratli satış rekorunu kırdı. OnePlus Lideri Li Jie, açıklamasından sonra da akıllı telefona ilgi gösteren herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Medya tarafından röportaj yapmayı yeni bitirdim, bilgilere bakmak ve herkese düzgün haberler vermek için geri döndüm. Son iki saatlik ön satışta OnePlus 11 tarihindeki en süratli satış rekorunu kırdı! Dayanağınız için herkese teşekkür ederiz ve gelecekteki performans başkanı OnePlus 11’i tanıdığınız için teşekkür ederiz! Bu, eserde güzel bir iş çıkardığımız sürece kullanıcılarda daha fazla dayanak alabileceğimize bizi daha fazla ikna ediyor!

OnePlus Lideri Li Jie’ye nazaran teknik özelliklerle birlikte fiyat etiketine bakınca OnePlus 11’i akıllı telefon pazarında görmek epey güç oluyor. Fiyat bakımından hayranlarına verdikleri kelamı tuttuklarını düşünen şirket, akıllı telefonu daha fazla bireye ulaştırmayı hedefliyor.

OnePlus 11, gücünü 4nm üretim sürecinden geçen Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinden alıyor. Akıllı telefon; 6.7 inç büyüklüğünde QHD+ çözünürlüklü 120 Hz yenileme suratı sunan ekrana sahip. Aygıtın art tarafında 50+48+32 Megapiksel üçlü art kamera önde de bir adet 16 Megapiksel ön kamera yer alıyor. OnePlus 11 fiyatı ise şu biçimde:

  • 12GB + 256GB – ¥3,999 (~$580)
  • 16GB + 256GB – ¥4,399 (~$640)
  • 16GB + 512GB – ¥4,899 (~$710)

Siz okuyucularımız bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu