Poco Launcher 2.0 arayüzü yayınlandı!

Poco Launcher 2.0 arayüzü güncellemesini bekleyenlere müjde! Kısa bir müddet evvel, 2019 yılına damga vurması beklenen Android Q işletim sistemini hangi telefon modellerinin alacağını açıklayan Xiaomi, yan markası olan Pocophone F1‘i satışa sunduğunda kendine ilişkin bir kullanıcı arayüzü ile piyasaya “merhaba” demişti. Poco Launcher olarak isimlendirilen bu arayüzün ikinci versiyonu ortaya çıktı.

Poco Launcher 2.0 arayüzü gelişmiş dizaynıyla karşınızda

Kullanıcılarına; süratli ve ekran geçişleri yumuşak olan bir telefon tecrübesi yaşatmak isteyen Çinli firma, ikinci versiyon ile birlikte tasarımsal özelleştirmelere ağırlaşmış. Poco Launcher 2.0 sayesinde yarı saydam bir art plana sahip olabilir ve duvar kağıdınızı beyaz, siyah yahut gri katmanın altında bile görebilirsiniz.

Yeni versiyon ile bir arada şeffaflık oranını da kendinize nazaran ayarlayabilirsiniz. Bu sayede, taşınabilir aygıtınızda gördüğünüz fotoğraflara bakarken tıpkı vakitte gece modunu (karanlık modunu) da etkinleştirebilirsiniz. Velhasıl, hem gece modu keyfini hem de galeride gezme keyfini tıpkı anda yaşayabilirsiniz. Sahip olduğunuz akıllı telefonu şahsileştirme konusunda hayli titiz biriyseniz bu güncelleme tam size nazaran.

MIUI, resmi Twitter hesabından yeni arayüzü ile ilgili bir tanıtım görüntüsü paylaştı. Arayüz hakkındaki görüntüye “buradan” ulaşabilirsiniz. Poco Launcher’a Google Play üzerinden  ulaşmak istiyorsanız “buraya” tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu