PUBG Mobile yeni güncelleme tarihi belli oldu

Her ay güncelleme alarak yeni özelliklere kavuşan PUBG Mobile 8. Sezon yakın vakitte başlıyor. PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesi ismiyle çıkması beklenen güncelleme içinBe 16 Temmuz işaret ediliyor. Temmuz 2019 güncellemesini ayın tam ortasında alacak olan oyun ile ilgili yeni sızıntılar ortaya çıktı. PUBG Mobile güncelleme ile nelere kavuşacak?

PUBG Mobile güncelleme ayrıntıları belirli oldu

PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesi ile oyuna Bizon SMG isimli silah eklenecek. Ayrıyeten Scar-L ve DP-28 için de yeni dizaynlar oyuna katılacak. Okyanus temasının ekleneceği oyunda DP-28 isimli silah da bu temaya uygun renklere bürünecek.

Yeni güncellemede asıl dikkat çeken ise Bizon SMG. Azamî 50 merme kapasiteli silah için 9 MM mermi kullanılacak. PUBG Mobile 0.13.5 beta sürümünde oyuna katılmış olan silah, yakın vakitte küresel sürüm ile tüm oyunculara sunulacak.

Daha evvel Godzilla temasıyla da karşımıza çıkan oyunda bu kere Okyanus teması bizi karşılıyor. Burada Vikendi haritası üzerinde de birtakım yenilikler bekleniyor lakin şimdilik bununla ilgili kesin bir bilgi bulunmuyor.

Okyanus temasıyla birlikte Ocean Mariner maskesi ve karides desenli yeni şort da oyuna katılıyor.

PUBG Mobile 8. Sezon için yayınlanacak olan sürümün yaklaşık 2 GB büyüklüğünde olması bekleniyor.

Star Challenge 2019 başladı

Tencent bir yandan da Star Challenge 2019 için çalışmalarını sürdürüyor. 250 bin dolar para ödüllü müsabakanın finali 7-8 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek. En âlâ içerik sahiplerinin seçildiği müsabakada oylar 1 Temmuz – 7 Temmuz tarihleri ortasında devam edecek. Oy vermek için buraya tıklamak kâfi.

Bir kişinin Google hesabıyla sadece iki defa oy verebildiğini hatırlatalım. Fakat, oy veren bireyler istedikleri takdirde tıpkı YouTuber’a iki defa oy verebilir. 8 Temmuz’da bir sonraki cinse 16 YouTuber çıkacak.

Yarışmaya katılan kimi YouTube kanalları şu halde sıralanıyor;  Dynamo Gaming, Alice MG, Kronten Gaming, The RawKnee Games, GodNixon gaming, Ken Boo, Rollexxx, softpomz, Dita Afifah N, PUBG Mobile ARXY, RAHMAD, KisiL, Tsuki, Clash Universe, Gareebooo, PUBG MobileNIKITANGA, Ankkita C, GOGOGOY, EVOS BulShark, Kho Petra, Derek G, SANOOK SUPERPLAY, ve Frame Play.

250 bin dolarlık ödül havuzu kazanan 16 grup ortasında bölünecek. Birinci kadro 100 bin dolar alacakken, ikinci kadro 50 bin dolar üçüncü grup ise 25 bin dolar alacak.

Başa dön tuşu