PUBG’de yargı dağıtmanızı sağlayacak 5 silah!

Dünya genelinde bir hastalık üzere yayılan PUBG, tüm platformlarda hayli çok oynanan oyun olma unvanını müdafaaya devam ediyor. Dün Turkcell’in de PUBG Mobile için taşınabilir data paketini duyurmasıyla birlikte ülkemizde daha da fazla oynanan bir oyun haline gelecek üzere gözüküyor. Biz de bu yazımızda PUBG’deki en güçlü silahlar hangileri? Sorusuna karşılık verdik. Bu PUBG silahları ile yargı dağıtabilirsiniz.

En güçlü 5 PUBG silahı!

Bu oyunun popülerleşmesi ile de birlikte oyundaki rekabette kızışıyor. Pekala bu oyundaki başarınızı artırabilmek için hangi silahları kullanmalısınız? Yada oyun içerisindeki en uygun silahlar hangileri? Cinslerine göre en güçlü 5 PUBG silahı karşınızda.

Keskin Nişancı Tüfeği – AWM

PUBG’deki en güçlü silahlar listemize birinci olarak AWM ile başlıyoruz.

Oyunun en çok aranan ve epeyce da az bulunan silahlarından biri AWM. Bu silah ile atış yaptığınızda rakibinize 105 hasar verebiliyorsunuz ve gövde üzerinden vurduğunuzda 2 atış, kafadan vurduğunuzda ise tek atış ile rakibinizi öldürebilirsiniz. AWM, öbür keskin nişancı tüfekleri ortasında en çok hasarı veren silah olarak karşımıza çıkıyor.

1 2 3 4 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu