Rainbow Six Siege’ye çapraz oyun desteği geliyor mu?

Rainbow Six Siege için çapraz oyun ve ilerleme geliyor. Yeni özellikler, yeni harita, operatör ve daha fazlasını da getiren gelecek dönem Solar Raid Operasyonu’nun bir modülü olarak 6 Aralık’ta sunulacak.

Eurogamer tarafından bildirildiği üzere, Rainbow Six Siege’de PlayStation ve Xbox oyuncuları otomatik olarak birlikte eşleştirilecek ve sonuç olarak daha düşük bekleme mühletleri ile oyuna giriş yapılabilecek. Oyuncular isterse bu ayarı kapatılabilir. Açıklamalara nazaran PC ve Luna üzere akış platformları farklı bir eşleştirme havuzunda tutulacak ve Ubisoft’un şu anda ikisini birleştirme üzere bir niyeti yok.

Rainbow Six Siege, bir müddet fiyatsız oldu

Rainbow Six Siege’e gelen öteki özellikler

Rainbow Six Siege’e gelen başka özelliklerde oyuncuların, arkadaşlarını hem PlayStation hem de Xbox platformlarının yanı sıra Ubisoft connect arayüzü aracılığıyla davet edebilmesi mümkün. Sesli irtibatların aktifleştirildiği ve natürel ki birebir kadroda olduğunuz varsayıldığında, sesli bağlantı yeni konsollar ortası oyun sisteminde de çalışacak.

Oyuncu sıralaması geçmişi, birebir Ubisoft Connect hesabı kullanıldığında Xbox ve PlayStation konsolları ortasında da paylaşılacak. PC ve akış platformlarından başka kalacak. Oyuncunun en yüksek rütbesi, en uzak Battle Pass ilerlemesiyle birlikte her bir konsola aktarılacak.

Krediler ve şöhret, paketler, operatörler, hızlandırıcılar ve kozmetikler üzere öğeler bütün platformlarda toplanacak. Problemli online davranış için cezalar da paylaşılacak. Bu ortada oyun içi seçenekler, operatör yüklemeleri ve donanımlı kozmetikler her konsola ve platforma özel olmaya devam edecek.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu