Resident Evil 3 Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

1999 yapımı Resident Evil 3: Nemesis oyununun yeniden yapımı olan Resident Evil 3 remake 2020 yılında piyasaya çıktı. Oyuncular tarafından genel olarak beğenilen bir yapım olan Resident Evil 3, remake versiyonuna kavuşan bir diğer Resident Evil oyunu oldu.

Resident Evil 3 tıpkı serinin diğer oyunları gibi hikaye bazlı bir oyun. Oyunun hikayesini en iyi şekilde anlamak istiyorsanız Resident Evil 3 Türkçe yama yükleyebilirsiniz. Böylece dil bariyerine takılmadan oyunu en iyi şekilde deneyimleyebilirsiniz. Oyundan aldığınız keyfi artırmak için Resident Evil 3 Türkçe yama yükleyebilirsiniz.

Aşağıdaki basit adımları takip ederek Resident Evil 3 Türkçe yama kurabilirsiniz. 

Resident Evil 3 Türkçe Yama Nasıl Yüklenir?

  • anonymousceviri.com’un Resident Evil 3 Türkçe yama sayfasına gidin.
  • Sağ taraftaki Yamayı İndir seçeneğine tıklayın.
  • Resident Evil 3’nin Türkçe yaması ücretli bir şekilde sunuluyor. anonymousceviri.com’un rehberini okuyarak konu ile alakalı detaylı bilgi alabilir ve istemcilerini indirerek Resident Evil 3’yi hızlı bir şekilde Türkçe yapabilirsiniz.
Eskiden Yeniye Resident Evil Serisi
OYUN

Eskiden Yeniye Resident Evil Serisi

Resident Evil serisi, 1996 yılında bir oyun ile başladı. Günümüze kadar pek çok Resident Evil oyunu da piyasaya sürüldü.

Resident Evil 3 Hakkında

CAPCOM tarafından geliştirilen ve yayınlanan Resident Evil 3, 2020 yılında piyasaya sürüldü. Önceki oyunun remake projesi epey başarılı olmuştu ve yapımcı CAPCOM da Resident Evil 3 remake için düğmeye bastı.

Oyun dünyasının en ikonik bosslarından biri olan Nemesis’i tekrar oyun dünyasına getiren Resident Evil 3 nefes kesici atmosferiyle oyuncuları büyülüyor. Nefes kesici bir görselliğe sahip olan Resident Evil 3 oynayabileceğiniz en iyi tek kişilik korku oyunlarından bir tanesi.

Resident Evil 3, zombi kıyameti sonrası hayatta kalan Jill Valentine ile Carlos Oliveira’nın hikayesini anlatıyor. Oyun Jill Valentine’in Raccoon City’den kaçma girişimiyle başlar. Jill Valentine şehirden kaçarken Umbrella Corporation’ın ürettiği ölümcül bir bio-silah olan Nemesis tarafından takip edilir. Jill, Raccoon City’den kaçmak için Carlos Oliveira ile birlikte çalışır. Carlos ise Umbrella’nın bir askeridir ve Jill’i kurtarmak için gönderilmiştir.

Resident Evil 3

Resident Evil 3

Resident Evil 3 (2020), Steam üzerinden oynayabileceğiniz çok sevilen Resident Evil 3’ün yenilenerek karşımıza çıkmış halidir.

İndir

Resident Evil 3 Türkçe yama ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Umuyoruz ki sizler için faydalı olmuştur. Resident Evil serisinin bir sonraki oyunu sizce nasıl olmalı? Resident Evil 3 Türkçe yama sizce nasıl olmuş? Aşağıda bulunan yorumlar kısmında düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Bunun gibi içeriklere, güncel oyun ve teknoloji haberlerine anında ulaşmak için Tamindir’i takipte kalmayı unutmayın.

Başa dön tuşu