Sahte iPhone 11 satışa çıktı!

Apple’ın merakla beklenen akıllı telefon modeli iPhone 11 hakkında ortaya çıkan bilgiler her geçen gün çoğalırken, manzaraları de tıpkı halde sızdırılmaya devam ediliyor. Artık de son çıkan imgelerden derlenen ayrıntılarla birlikte sahte iPhone 11 üretildi. Çalışırken görüntülenen yeni iPhone 11 imitasyonu, iPhone XI hakkında ortaya çıkan ayrıntıların tümüne yer veriyor.

İşte geçersiz iPhone 11!

Özellikle iPhone modellerinde aygıtlar şimdi tanıtılmadan imitasyon modellerinin yapıldığını görüyoruz. Bu durum, iPhone XI modelinde de değişkenlik göstermedi. Daha resmen duyurulmadan telefonun çakması şimdiden üretildi!

Ortaya çıkan iPhone 11 imitasyonu, yeni iPhone hakkında ortaya çıkan tasarım ayrıntılarını doğrular nitelikte. Tasarım anlayışı olarak iPhone X serileri ile epey benzerlik göstereceği düşünülen modelin gerisinde da köşeleri oval hale getirilmiş kare içine alınan 3 kamerayı görüyoruz.

Ekran tarafında her ne kadar imitasyon modelin altında iPhone modellerine nispeten kalın bir çerçeveye yer verilse de, özgün modelde bu durumun bu türlü olması beklenmiyor. Orijinal model, imitasyon modelden daha ince çerçevelere ve daha küçük bir çentiğe sahip olacak.

Başa dön tuşu