Samsung Galaxy A10e geliyor! İlk detaylar!

Samsung’un yeni modeller ile baştan aşağı yenilediği Galaxy A serisinin en uygun modeli şu anda Galaxy A10. Fakat, Güney Koreli teknoloji devi Galaxy A20’de uyguladığı ( Galaxy A20 ve A20e) stratejiyi A10 serisine taşımak istiyor.

SM-A102U model numarasına sahip olan bir telefon Wi-Fi sertifikasını aldı. Bu telefonun Galaxy A10e olduğu düşünülüyor. Tabi, yalnızca WiFi sertifikası ortaya çıktığı için Samsung’un bu yeni telefonu hakkında hayli kısıtlı bilgiye sahibiz.

Galaxy A10e özellikleri nasıl olacak?

Cihazın Android 9.0 Pie işletim sistemi ile çalıştığı görülüyor. Bunun yanı sıra çift bant WiFi takviyesi bulunmayan Galaxy A10’un tersine, Galaxy A10e modelinin çift bant Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac takviyesine sahip olduğunu görüyoruz.

Bu fark Galaxy A10e’nin daha yeni bir işlemciden güç aldığını gösteriyor. Aygıtın geri kalanında ise misal dizayna yer verilmesi beklenirken, daha küçük bir ekran ve batarya kullanılacağı düşünülüyor. Galaxy A10 modelini hatırlamak gerekirse 6.2 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlük sunan bir IPS ekran yer alıyor.

Önde 5 Megapiksel çözünürlüğünde, geride ise 13 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.9 diyaframa sahip kamera yer alıyor. 3400 mAh’lık bataryadan beslenen ve microUSB portu yer alan Galaxy A10’da parmak izi tarayıcı bulunmuyor.

Galaxy A10’a kıyasla daha düşük bir fiyattan satışa sunulması beklenilen Galaxy A10e hakkında ortaya çıkan ayrıntılar şu anda bunlar ile sonlu.

Başa dön tuşu