Samsung Galaxy Note 10 renkleri belli oldu!

Samsung Galaxy Note 10 renkleri muhakkak oldu. Buna nazaran aygıtlar ile birlikte birtakım yeni renkler de kullanıcıların kullanımına sunulacak. Ayrıca yayınlanan son raporlar ile Note 10 serisinin en az iki farklı model ile geleceği de doğrulandı.

Samsung Galaxy Note 10 renkleri ile ilgili yeni bilgiler

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Samsung Galaxy S10e sarı renk seçeneği ile çıkmıştı. Bunun akabinde birtakım kaynaklar Samsung Galaxy Note 10’da da sarı renk seçeneği olacağını belirtti.

Ancak SamMobile tarafından yayınlanan son rapora nazaran Samsung Galaxy Note 10 5 farklı renk seçeneği ile gelecek. Bu renklerin ise siyah, gümüş, beyaz, pembe ve kırmızı olacağı belirtiliyor. Aygıtın model numarası ise SM-N970F olacak. Bu renklerin tüm dünyada ve ülkemizde satışa çıkacağı belirtiliyor.

İkinci model olan Samsung Galaxy Note 10 Pro ise 3 renk ile gelecek. Bu renkler siyah, beyaz ve gümüş olacak. Samsung Galaxy Note 10 Pro modelinin numarası ise SM-N975 olacak. Bu aygıttaki beyaz seçeneğinin, bakış açınıza nazaran renk değiştirebileceği, degrade bir yapıya sahip olacağı belirtilenler ortasında.

Çıkması beklenen ve hakkında bir çok tezler çıkan Samsung Galaxy Note 10e hakkında ise yeni bir rapor yayınlanmadı. Bu aygıtın çıkıp çıkmayacağı, aygıtın renk seçeneklerinin neler olacağı şimdi belirsizliğini koruyor.

Başa dön tuşu