Samsung’a özel Adobe Premiere Rush geliyor

Adobe’un Android telefonlar için kullanıma sunduğu görüntü düzenleme uygulaması Adobe Premiere Rush, artık de Samsung’un Galaxy telefonları için özelleştirilmiş versiyonuyla karşımıza çıkıyor. 21 Mayıs tarihinde duyurusu gerçekleştirilen uygulama, performans konusunda Samsung’un akıllı telefon modelleriyle optimize edilmiş olarak karşımıza çıkacak. İşte Adobe Premiere Rush Samsung versiyonu hakkında detaylar!

Video yaratma ve yayınlama tahlilleri sunan Adobe Premiere Rush uygulaması, birkaç kolay adımda video montaj imkanını tanıyan bir arayüze sahip. Premiere Rush, içerik yaratıcılarına profesyonele yakın kalitede bir görüntü içeriği oluşturabilmeleri için gereksinim duyacakları tüm araçları taşınabilir aygıtlarda sunmayı başarıyor.

Premiere Rush, taşınabilir aygıtlar için optimize edilen Premiere Pro’nun güçlü özelliklerini de bünyesinde barındırıyor. Özelleştirilebilir Motion Graphics şablonları, yapay zeka kullanan ses temizleme, grafik yaratma ve ses miksajı üzere üstün özellikleriyle Premiere Rush, video ve vlog’lar üzerinde kesme ve montaj süreçlerini kolaylıkla yapma imkanını sunuyor.

Premiere Rush Samsung telefonlar için yayında!

Samsung için Premiere Rush uygulaması, Samsung’un akıllı telefonları için özel olarak optimize edilmiş tüm özelliklere mesken sahipliği ediyor. Samsung için şahsileştirilmiş özellikler ortasında geliştirilmiş montaj performansı sağlayan GPU optimizasyonu yer alıyor. Bu özellik sayesinde Galaxy S10 serisi ile görüntü transferi bir evvelki sürüm aygıtlara nazaran %70 daha süratli tecrübe vaat ediyor. Ayrıyeten HDR10+ özelliği ve Samsung DeX takviyesi kullanıcılara çalışma alanı opsiyonlarını genişletme ve optimize etme imkanı sunuyor.

Yakın vakitte kullanıcıların kullanımına sunulacak olan uygulama, Samsung telefonlar için Galaxy marketinden indirilebiliyor olacak.

Başa dön tuşu