Sınırlı sayıda üretilecek Zenfone 6 modeli duyuruldu!

Asus geçtiğimiz günlerde Zenfone serisinin en yeni modeli Zenfone 6‘yı tanıttı. Güçlü teknik özellikleri ve farklı kamera mekanizması ile dikkatleri çeken model, tasarım konusunda da epeyce savlı bir duruş sergiliyor. Geçtiğimiz saatlerde yeni modelin sınırlı sayıda üretilecek özel bir sürümü tanıtıldı.

Sınırlı sayıda üretilecek Asus Zenfone 6 Edition 30 duyuruldu!

Asus, Zenfone serisine ilişkin modelleri tanıtırken genelde birkaç farklı modelin tanıtımını yapmaktaydı. Örneğin Zenfone 5 serisi Zenfone 5, Zenfone 5Z ve Zenfone 5 Max modellerinden oluşmakta. Bu sene yapılan aktiflikte tek bir modelin tanıtılması ise dikkat çeken öbür bir detay olmuştu. Asus bu yargılarımızı kırdı ve Zenfone 6 modelinin daha güçlü özelliklere sahip, sınırlı sayıda üretilecek sürümünün duyurusunu yaptı!

Computex 2019 etkinliğinde duyurulan Edition 30, Asus’un otuzuncu yılını kutlamak için oluşturduğu özel bir sürüm. Bu nedenle üretim sayısı kısıtlı tutulacak olan model, sırf üç bin adet üretilecek – aslında otuz bin daha mantıklı olurdu. – Asus tarafından aktarılan bilgilere nazaran bu modeli satın alan kullanıcılar birtakım ‘VIP avantajlardan faydalanma‘ imkanına sahip olacak. Bununla birlikte bu model için 30 aylık özel bir garanti sistemi uygulanacak.

Ayrıca Edition 30, Zenfone 6 modelinin aksine 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanı ile satışa sunulacak. Standart sürümde ise 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı bulunuyor. Modelin dış dizaynında da ufak kimi oynamalar yapılacak. Bunlar temel çizgilerden fazla desen ve renk üzere bahislerde geçerli olacak. Ayrıyeten art kasada ‘diğer modellerden ayırt edici Edition 30 logosu‘ da bulunacak.

Asus şu an için modele ilişkin fiyat konusunda bir açıklama yapmadı. Lakin beraberinde getirdiği birtakım ‘özel hizmetlerin‘ ve ‘farklılığın‘  standart sürüme nazaran kıymetli fiyat farkları doğurabileceğini düşünebiliriz.

Başa dön tuşu