Sony’den övünme dolu infografik paylaşımı!

Son vakitlerde problemli vakitler geçiren Sony, akıllı telefon bölümündeki eski konumunu yakalamak için elinden geleni yapıyor. Yaşanan satış düşüşlerinin akabinde Sony Taşınabilir departmanı, sektöre kattığı yenilikleri içeren bir infografik paylaşımında bulundu. Sony infografik ile kesime kattığı yenilikleri epeyce övünerek aktardı.

Sony infografik paylaşımı ile bölüme kattığı yenilikleri aktardı!

“Sony Mobile, yıllarını akıllı telefonlarda ve akıllı eserlerde dünyada birincileri sunmak için harcadı. İşte favorilerimizden bazıları!” başlığı altında infografik paylaşımı yapan Sony Mobile, birtakım değerli birincilerini de paylaşımda belirtti. İşte bu birincilerden bazıları!

Sony’nin kimi ilkleri!

Sony Xperia Z ile akıllı telefonlarda yüksek düzeyli suya dayanıklılık.

Sony Xperia Z5 Premium ile 4K çözünürlüğe sahip birinci akıllı telefon ekranı.

Sony SmartWatch 3 ile GPS’e sahip birinci akıllı saat.

Xperia XZ Premium ile 4K HDR görüntülemeye sahip birinci akıllı telefon. Gigabit düzeyinde data takviyesine sahip birinci akıllı telefon. Birinci Super-Slow Motion takviyesine sahip akıllı telefon.

Xperia XZ1 ile birinci gerçek vakitli 360 derece yakalama.

Xperia XZ2 ile 4K HDR film çekilen birinci akıllı telefon.

Xperia 1 ile 4K HDR OLED ekrana sahip birinci akıllı telefon ve Eye AutoFocus teknolojisine sahip birinci akıllı telefon.

Bundan sonra ne olacak?

İlk kez Sony tarafından kullanılan kimi teknolojiler, şu sıralar hayatımızda önemli bir yer kaplıyor. Şirketin satışlarının epey düştüğünü biliyoruz, lakin şirket akıllı telefon konusunda hala ısrarcı davranmaya devam ediyor. Sony Mobile tarafından yayınlanan infografik çok uzun bir yapıda olduğu için haber içerisine eklemedik, tamamına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Siz Sony hakkında neler düşünüyorsunuz? Şirketin sunduğu yenilikler sizin için kıymetli bir yer kaplıyor mu? Savlı bir modelle karşımıza çıkarsa satın almayı düşünür müsünüz?

Başa dön tuşu