Türk Telekom’dan 19 Mayıs için internet hediyesi

Türk Telekom 19 Mayıs özel kampanyasını duyurdu. Türk Telekom kampanyası kapsamında gençlere internet ikram edilecek. 2 gün kullanılabilecek ikram internet için ne yapmak gerekiyor?

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın bu yıl 100’üncü yılını kutluyoruz. Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100’üncü yılı bu pazar kutlanacak. Teknoloji şirketleri de 19 Mayıs için kampanyalarını ve reklam sinemalarını yayınlamaya başladı. Bu şirketlerden biri Türk Telekom oldu. Türk Telekom 19 Mayıs özel kampanyasında gençlere internet armağan ediyor.

19 Mayıs için 1919 MB internet 

19 Mayıs özel kampanyasını duyuran Türk Telekom, 1919 MB internet ikram edeceğini açıkladı. Türk Telekom’un gençlere hitap eden kesimi olan Selfy, bu yıl gençlere 1919 MB internet ikram edecek. Kampanyadan fayalanmak için gençlerin Türk Telekom online süreçler üzerinden ‘Sil Süpür’ü kullanmaları gerekiyor. Natürel gençlerin ikram interneti kullanmaları için makul bir mühletleri var. Kampanyaya katılanlar takip eden iki gün müddetle 1919 MB interneti kullanabilecek.

20 Haziran 1938 yılında çıkarılan kanunun akabinde ‘Gençlik ve Spor Bayramı’ olara kutlanan özel günün ismi 12 Eylül darbesinin akabinde ‘Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’ olarak değiştirildi. 1995 yılında yapılan son düzenlemeyle de ‘Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ olan son halini aldı.

Biz de bu vesiyleyle şimdiden herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz.

Başa dön tuşu