Windows 10 ile telefonu senkronize etmek!

Microsoft bir mühlet evvel “Telefonunuz” isimli yeni hizmetini duyurmuştu. Bu hizmet ile birlikte Windows 10 kullanıcıları, Android ya da iOS telefonlarındaki birçok bilgiyi bilgisayarını kullanarak denetim edebiliyordu. Biz de bu videomuzda Windows 10 telefon ekleme ve telefonu bilgisayar ile senkronize etmenin yollarından biri olan “Telefonunuz” ve “Telefon Eşlikçisi” uygulamasına yakında bakıyoruz.

Windows 10 telefon ekleme ve telefonu bilgisayar ile senkronize etmek!

Windows 10 ile telefonu “Telefonunuz” uygulamasını kullanarak senkronize ettiğiniz takdirde telefonunuzdaki birçok bilgiye bilgisayarınız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler ortasında ise şimdilik fotoğraflar ve mesajlar yer alıyor. Fotoğraflar özelliği ile birlikte telefonunuzdaki fotoğrafları, kolay ve pratik bir halde bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Bunun yanı sıra iletiler özelliği ile de telefonunuza gelen mesajları görebilir ve bu iletileri telefona muhtaçlık duymadan yanıtlayabilirsiniz. Bu biçimde canlı olarak takip edebilirsiniz.

Şimdi dilerseniz sizleri Windows 10 telefon ekleme rehber videomuzla baş başa bırakalım. Güzel seyirler…

Windows 10 Telefonunuz uygulaması nasıl kurulur?

Windows 10 ile telefonu senkronize etmek için birinci olarak Windows 10 bilgisayarınıza “Telefonunuz” uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı Microsoft Store üzerinden ya da bu linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Bilgisayarınıza “Telefonunuz” uygulamasını yüklemenizin akabinde telefonunuz için de gerekli adımlar size tanım edilecektir. Yapmanız gereken süreç, telefonunuza “Telefon Eşlikçiniz” uygulamasını indirmeniz olacak.

Başa dön tuşu