Xiaomi CC9 çıkış tarihi belli oldu

Xiaomi CC serisi olarak adlandıracağı yeni telefon ailesi için meraklı bekleyiş devam ediyor. Şirket CEO’su Lei Jun tarafından gençlere hitap edeceği söylenen ailenin birinci modeli Xiaomi CC9 olacak. Xiaomi CC9 çıkış tarihi ile ilgili birinci açıklama ortaya çıktı.

Xiaomi CC9 çıkış tarihi açıklandı

Tarih şirketin Weibo profilinde fotoğraf olarak ilan edildi. Xiaomi CC9 çıkış tarihi 2 Temmuz olarak belirlendi. Telefon Çin’in başşehri Pekin’de düzenlenecek olan aktiflikte tanıtılacak. Telefonun özellikleri ile ilgili bilgiler de şimdilik merak konusu. Ardında üçlü kamera suramı olması beklenen telefonun Xiaomi ve Meitu iş birliğinin bir meyvesi olduğunu da hatırlatalım. Üçlü kamera kurulumunda ana kameranın 48 Megapiksel çözünürlüğünde olacağı söyleniyor.

CC9’un yakın vakitte bir tanıtım görüntüsü ortaya çıkmıştı. Bu görüntüden gördüğümüz kadarıyla telefon çentikli bir ekran dizaynına sahip olacak.

6.39 inçlik bir ekranla gelmesi beklenen telefonun önünde ise 39 Megapiksel kamera olması bekleniyor. Gücünü Snapdragon 712’den alacağı söylenen Xiaomi CC9, 4.000 mAh bataryadan besleniyor.

Xiaomi CC9 çıkış tarihi ile bilikte ailenin ikinci telefonu CC9e de tanıtılacak.

Başa dön tuşu