Xiaomi Mi CC9 ve Mi CC9e yarın tanıtılacak!

Geçtiğimiz günlerde Mi 9T’yi ve yeni akıllı bilekliği Mi Band 4’ü ülkemizde resmi olarak tanıtan Xiaomi yeni telefonlar geliştirmeye tüm süratiyle devam ediyor. Lakin, bu kere tanıtımı gerçekleştirilecek telefon Mi 9 ailesinden bağımsız.

Xiaomi’nin kurucu ortaklarından Lei Jun, yarın yeni telefonlarını tanıtacaklarını açıkladı. Weibo üzerinden yapılan paylaşımda etkileyici bir ön kamera tecrübesinin sunulacağının belirtilmesi dikkatleri iki model üzerinde topluyor.

Xiaomi Mi CC9 ve Mi CC9e geliyor!

Xiaomi Mi CC9 ve Mi CC9e olmak üzere iki farklı modelin tanıtılması bekleniyor. Mi CC9 modelinde Zenfone 6 ile benzeri bir yapı olacak. Aygıtın gerisindeki kamera dönen kamera sistemi sayesinde ön tarafta da kullanılabilecek.

48 Megapiksel çözünürlüğündeki kameraya geniş açılı ve telefoto kameraların eşlik edeceği Mi CC9’da, Snapdragon 730 yer alacak. Bayanlara yönelik renklerin tartıda olacağı telefonun uygun fiyatlı versiyonu ise Mi CC9e olacak.

Mi 9 ile misal dizaynda olması beklenilen telefonun, Snapdragon 712’den güç alması ve 4000 mAh kapasiteli bataryaya konut sahipliği yapması bekleniyor. 18W süratli şarj dayanağının yer alacağı telefon, 32 Megapiksel ön kamera ile gelecek.

Arka tarafta ise 48 Megapiksel çözünürlüğündeki kameraya, Mi CC9 ile emsal halde telefoto ve geniş açılı kamera eşlik edecek.

Başa dön tuşu