Xiaomi’den bir milyon satış rakamına özel hediyeler!

Xiaomi’nin 28 Mayıs’ta tanıtılan Redmi K20 serisi kullanıcıların epey dikkatini çekmişti. Bugün ise şirketten gelen açıklamalara nazaran Xiaomi bir milyon satış rakamı için ikram dağıtacak!

Xiaomi bir milyon satış rakamı için armağan dağıtacak!

Xiaomi Redmi K20 ve Redmi K20 Pro serisini 28 Mayıs‘ta yaptığı lansman ile kullanıcılara sunmuştu. Çok kısa müddet içerisinde 200.000 adet satış sayısına ulaşan ikilinin yeni satış sayısı da açıklandı.

Redmi K20 ve K20 Pro’nun satış sayılarının bir milyona ulaştığı açıklandı. Aslında bu sayıların daha da yüksek olması bekleniyordu lakin Xiaomi’nin Redmi K20 üretim kapasitesi bu noktada hayli sonlu görünüyor. Ayrıyeten Redmi K20 Pro’nun küresel pazarda satışa çıkmamasını da göz önünde bulundurmamız gerekiyor.

Yedi basamaklı satışları kutlamak için Redmi Marka Müdürü Lu Weibing, önümüzdeki hafta Çin‘de ikram dağıtacak. Redmi K20 alan herkese 10000 mAh bir powerbank armağan edecek, Pro varyantını alanlara ise Mi Band 4 armağan etmesi bekleniyor.

Weibing, sonuçların sadece Çin pazarına ilişkin olup olmadığı konusunda net bir şey söylemedi. Lakin Redmi K20 ve Redmi K20 Pro’nun Hindistan‘a şimdi gelmediğini de vurgulamamız gerekir. Bu yüzden kısa müddette ulaşılan bir milyonluk satış rakamı Xiaomi için epeyce yeterli gözüküyor.

Başa dön tuşu