Yeni Galaxy Watch ile ilgili önemli gelişme!

Ortaya çıkan kimi bilgilere nazaran Samsung bu sıralar, 2018’de duyurduğu Galaxy Watch modelinin modelinin yeni modeli üzerine çalışıyor. Ve çıkan bilgiler gerçek çıkarsa yeni Galaxy Watch, yeniden en az iki varyasyon ile birlikte satışa sunulacak.

Yeni Galaxy Watch 5G ile birlikte gelecek!

2018 model Galaxy Watch; yalnızca Wi-Fi ve Wi-Fi + LTE olmak üzere iki farklı varyasyona sahipti. Artık de ortaya çıkanlara nazaran LTE’li modelin yerini 5G’li model alacak. Böylelikle 2019 Galaxy Watch, 5G irtibat altyapısı için de uygun bir model olacak.

Samsung’un akıllı saat modellerindeki temas özelliklerine de yer vermesi epey değerli bir ayrıntı. Bu 5G irtibat özelliklerini, önümüzdeki günlerde sırf telefonlarda değil, giyilebilir teknolojilerde de göreceğiz, manasına geliyor. Bu da aygıtlar ortasındaki irtibat, hayli kıymetli bir husus.

Tabii ortaya çıkan bu ayrıntının sadece bir tez olduğunu belirtmekte yarar var. Yani Samsung cephesinden, bu husus hakkında bir açıklama gelmiş değil. Fakat süratle gelişen bağlantı teknolojileri, şirketlerin geleceğe bu biçimde yatırım yapmasını neredeyse mecburî kılıyor.

Başa dön tuşu